Rihanna Tarzı ve Fotoğrafları | Hanımların Dünyası

loading...

Rihanna Tarzı ve Fotoğrafları

Rihanna Tarzı ve Fotoğrafları

Gerçek ismi Robyn Rihanna Fenty olan ama dünyada ki tüm hayranlarının onu Rihanna olarak tanıdır. Barbadoslu R&B ve pop şarkıcısı. Kendisi şarkıcı, söz yazarı, kültür elçisi, video yönetmeni, moda ikonu, aktrisdir. Saint Michael, Barbados doğumludur. İlkokulda katıldığı müzik yarışmasında 1. olarak Jay-Z ile tanıştı ve böylece keşfedilmiş oldu. Daha sonra bir tatilde Rihanna, grubuyla birlikte Evan Rogers’ın karşısında dans edip şarkı söyledi. Gruptan sadece Rihanna beğenildi ve albüm çalışmaları için annesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. Bu sırada, Def Jam şirketiyle anlaşma imzaladı. İmzalanan anlaşmanın ardından çıkardığı ilk albümle dünya’nın en iyi albümleri arasında 2. sıra yer aldı ve artık Rihanna ismini tüm dünya tanıyor olmuştur.

Rihanna sadece müziği ile değil aynı zamanda moda ikonu olarak da hayranlarının ilgisini çekiyor. Çok sık değiştirdiği saç modeli ve saç renkleri ile kusursuz vücuduna giydiği birbirinden şık tasarım kıyafetleri Rihanna’nın hayranlar arasında ki cazibesini daha da çok arttırıyor.

Bu makalemizde Rihanna’nın tarzını yansıtan fotoğrafları bir araya toplamak istedik umarım beğenirsiniz keyifli seyirler…

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb