Reva Moda Evi Gelinlik Modelleri İstanbul

Author

Categories

Share

Reva moda evi İstanbul Kadiköy’de hizmet veren gelinlik mağazalarındandır. Gelinlik almak isteyen bayanlarımızın tercih ettiği mağazada hazır gelinliklerin yanı sıra kişiye özel gelinlik modeli siparişi almaktadır. Her türlü gelinlik modelini sizlere sunmaya çalışan Reva Moda evinde hem tesettürlü hem de açık gelinlik modellerini sizlere sunmaktadır.

Reva Moda Evi Tesettür Gelinlik Modelleri 

Reva Moda Evi’nde tesettürlü bayanlarımız için farklı ve modern tarzda gelinlik modelleri görmek mümkündür. Uzun kollu, işlemeli, ve istediğiniz kesimde olan tesettür gelinliklerin hepsi birbirinden güzeller. Ayrıca kapalı bayanların nişan ve söz törenleri için tesettür nişanlıklarda satıştadır.

Reva Moda Evi Modern Gelinlik Modelleri

Kapalı tesettür gelinlik ve nişanlık modellerinin yanı sıra açık bayanlarımız içinde gelinlik modelleri bulunmaktadır. Genellikle işlemeli, kabarık, balık etekli gibi daha birçok gelinin isteğine göre sipariş alıp, dikimini gerçekleştirmektedir. Çok şık mağazalarında güler yüzlü hizmet ve profesyonel bir ekiple çalışmak isteyen gelinlerin tercihi Reva moda evi olabilir. En azında bilgi almak içinde ziyaret edebilirsiniz. Modellerinden bazılarını sizler için seçtik. İşte en güzel Reva Moda Evi 2014-2015 gelinlik modelleri:

Author

Share