Renkli Spor Ayakkabılar ile Kombinler

Author

Categories

Share

Spor kombilerin olmazsa olmazı spor ayakkabılardır. Bu kombinler günlük kullanım için en rahat kıyafetlerden ve ayakkabılardan oluşur. Taytlar, jean pantolonlar, bol tişörtler veya gömlekler ile kombinlenen spor ayakkabılar, yazın her gününde tercih edilir. Hem rahat hem de şık olan bu spor kombinler için spor ayakkabılar bu yaz oldukça renkli.

Spor Ayakkabı ile Ne Giyilir?

Spor ayakkabılar, yalnızca spor yaparken değil günün her saatinde ve hemen her mekanda ve yerde giyilebilen parçalardır. Özellikle günümüzde klasik parçalarla bile kullanılabilen spor ayakkabılar, ayak sağlığı için büyük önem taşıyor. Bu ayakkabılar ile pantolon, tayt, etek, elbise, gömlek gibi her parçayı kullanmak ve en şık biçimde kombinlemek mümkün.

Yaz günlerinde koyu renkteki kıyafetlerimizi bir kenara bırakır ve daha canlı renkleri giymeyi tercih ederiz. Canlı renkler, kıyafetler kadar ayakkabılarda da kendini gösteriyor ve biz bu ayakkabılar ile muhteşem kombinler oluşturuyoruz.

Renkli Spor Ayakkabı Modelleri;

Renkli Spor Ayakkabı Kombinleri;

Renkli spor ayakkabılar ile büyük çantaları kullanmak daha doğru bir seçim olacaktır. Örneğin krem, kahve veya mavi tonlarında büyük ve yumuşak bir çanta ile beyaz, lacivert, mavi bir spor ayakkabı oldukça uyumlu olacaktır.

Author

Share