Reebok, Alicia Keys ile Güçlerini Birleştirdi | Hanımların Dünyası

loading...

Reebok, Alicia Keys ile Güçlerini Birleştirdi

Reebok, Alicia Keys ile Güçlerini Birleştirdi

Dünyanın Önde Gelen Spor Giyim Markası Reebok,

Dünyanın Önde Gelen Müzisyenlerinden Alicia Keys’le Güçlerini Birleştirdi

Reebok, tam 14 kez Grammy ödülü kazanan ünlü şarkıcı, söz yazarı, yapımcı ve oyuncu Alicia Keys ile özel bir ortaklık ve tasarım işbirliği içinde! Reebok Classics 2012 Sonbahar/Kış koleksiyonunda, Alicia Keys’in tasarladığı ve sınırlı sayıda üretilen ayakkabılar satışa sunulacak.

 

“90’ların başında ilk Reebok Freestyle ayakkabımı aldığımdan beri Reebok hayranıyım. Onları bir kez giydim mi, hiç çıkarmak istemiyorum.” diyen Alicia Keys, Reebok ile bir araya gelerek Sonbahar/Kış sezonu için kendi tasarımlarını hazırladı. Classic Nylon Slim ve Princess gibi klasikleşmiş Reebok modellerini yeniden yorumlayan ünlü yıldızın hazırladığı bu özel koleksiyon, Kasım ayından itibaren Reebok mağazalarında satışa sunulacak.

 

Alicia KeysReebok’ın tasarım ekibiyle bir araya gelerek, her bir modelin üzerinde uzun saatler çalıştı. En sevdiği Reebok Classics tasarımları için uygun renk ve dokuları özenle seçti. Sonuç olarak ortaya lüks materyallerle hazırlanan, modaya uygun ve giyenin kendini ifade edebileceği bileşenler içeren, özellikle genç trendsetter’ları yakından ilgilendirecek bir koleksiyon çıktı.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb