Pudra Rengi Ev Dekorasyon Modelleri

Author

Categories

Share

Son yıllarda özellikle bayanlarımızın ev dekorasyonunda sıkça beğendiği renklerden biri de pudra rengi ev dekorasyon modelleri olmaktadır. Oldukça ilgi çekici bir renk olan pudra rengi krem ve pembe tonun ortası sayılan bir renktir. Çok ferah ve en önemlisi huzur veren bir ortam oluşturan pudra rengini istediğiniz her odada kullanmak mümkündür.

Pudra rengi ev dekorasyonunu tercih ederken öncelikle koltuk seçimini bu renkten yana başlayarak yapabilirsiniz. Bu tarzda koltuklar belki kullanırken açık renk olması dolayısı ile korkabilirsiniz. Eğer böyle korkunuz var ise günlük kullanmak için değil de, özel misafirleriniz için açtığınız salonda kullanabilirsiniz. Halı rengi olarak ise beyaz pudra ya da krem pudra tarzında fazla deseni olmayan sade halılar tercih edebilirsiniz. Perde olarak da fon perdelerinizi pudra renk seçip, tülünüz beyaz renkte olabilir. Aynı şekilde yemek masanı beyaz renkte olup diğer aksesuarlarını pudra rengi ve beyaz renkli olarak kullanıp, şık bir salon odası oluşturabilirsiniz.

İşte sizler içinde farklı odalarınızla pudra rengi ev dekorasyon modelleri olarak hazırladığımız resimlere bakarak sizlerde odalarınızı pudra rengi ile şenlendirebilirsiniz.

Author

Share