Proxeed Plus Önemli Bilgiler | Hanımların Dünyası

loading...

Proxeed Plus Önemli Bilgiler

Proxeed Plus Önemli Bilgiler

Proxeed Plus Önemli Bilgiler

proxeed-plus-2

Proxeed plus önemli bilgiler Erkeklerde sperm kalitesi ile sperm hareketliliğini artırmak için kullanılan bir üreme kabiliyetini artırıcı besin takviyesi olarak kullanılmaktadır. Özellikle sperm morfolojisinin ideal sperm şekli daha iyi bir hale gelmesi için oldukça etkisi vardır. Proxeed Plus İçeriği Şeker ile tatlandırıcı içermekle beraber formülünde fruktoz, folik asit, C vitamini, B12 vitamini, asetil L-karnitine, çinko, koenzim ile selenyum bulunmaktadır. Kullanımı Sabah ile akşam yemeklerden önce olmak üzere günde iki kez birer saşe alınması gerekir. Saşeler portakal suyuna ya da direk olarak suya karıştırılıp alınabiliyor. Kullanım esnasında alınan verimi sayısal olarak de görmek adına sperm testi yaptırılmasının fayda vardır.

proxeed-plus-onemli-bilgiler-3

Kullanım saatlerini çok fazla aksatmadan 6 ay boyunca düzenli olarak almaya özen gösterilmeli. Özellikle çocukların ulaşamayacağı ve oda sıcaklığının altında olan kuru bir yerde muhafaza etmelisiniz. Yan Etkileri Önerilen ve tavsiye edilen dozda kullanıldığı takdirde olumsuz hiçbir etkisi bulunmamaktadır. Yine de beklenmeyen etkiler görüldüğü takdirde vakit geçirmeden doktora gitmekte fayda vardır. Günümüzde ise gerçekleştirilen sperm testleri spermlerin yalnızca sayılarını belirlememektedir. Bunun yanında şekil ve hareketlilik gibi özellikleri hakkında da net bilgiler verebiliyor. Bu sperm testlerinin 3 günlük cinsel perhizden sonra yapılması durumunda doğru sonuçlar alınabilmektedir. Ayrıca verilen spermin 1 saat içerisinde laboratuara ulaştırılması gerekiyor.

proxeed-plus-1

Bu sebeple merkezlerde sperm örneği alınabilmesi için özel alanlar bulunuyor. Spermlerin sayısı gebeliğin gerçekleşme süresini doğrudan etkilemektedir. Fakat spermin sayısı kadar hareketli sperm oranı da etkisi vardır. Sperminde 100 milyon hücresi bulunan bir kişinin eğer hareketli sperm oranı P ise 50 milyon sperm hücresi bulunan ve tamamı hareketli olan bir kişiden farkı bulunmamaktadır. Bu sebeple testlerde hareketlilik oranı da önem arz eder. Gebe Kalınması İçin Gerekli Sperm Sayısı Nasıl Olmalı? Bir bayanın gebe kalabilmesi için net bir sperm sayısından bahsedilememektedir. Ancak erkeklerde salgılanan meninin 1 mililitresinde 15 milyon sperm hücresi bulunması gerekir. Bu değerin altındaki değerler düşük sperm seviyesi olarak belirlenmektedir. Sperm seviyesinin yüksek olma durumu söz konusu olmamaktadır.

proxeed-plus

Bu durum için belirlenen bir üst sınır yoktur. Yani bir erkeğin menisinin 1 mililitresinde çok yüksek sayılarda sperm hücresi de bulunabiliyor. Bu sperm sayılarının düzenlenmesi için son dönemde üretimi sağlanan Proxeed Plus adındaki ilaç sıklıkla kullanılıyor. Sperm sayısını arttırmak için tüketilen besinlerin etkisi net olarak saptanamasa da ilaçların olumlu etkileri gözlemlenmektedir. Proxeed Plus, C vitamini, L-karnitin, Koenzim Q10, B9 Vitamini, Çinko, B12 vitamini ve Selenyum içeren gıda takviyesini gerçekleştirir. Proxeed Plus önemli bilgiler,içinde bulunan besin maddeleri hakkında sperm sağlığı ile hareketliliğine yardımcı etkilerini inceleyen bilimsel araştırmalar bulunuyor.

proxeed-plus-3

Proxeed Plus kullanımı ise; Kullanım Süresi: Proxeed Plus’ın en az 6 ay boyunca kullanılması öneriliyor. Daha fazla kullanılmaması gerekir. Proxeed Plus’ın ticari takdim şekli ise; Proxeed Plus toz olarak ve yaklaşık her kutuda 30 adet saşe halinde bulunur. Proxeed Plus önemli bilgiler,günde iki kez kullanıldığından her kutu 15 günlük ürün içermekte ve böylece iki kutuda 30 günlük yani bir aylık kullanıma yetecek kadar ürün bulunmaktadır.

proxeed-plus-onemli-bilgiler-3

Proxeed Plus Önemli Bilgiler Resimleri

 

proxeed-plus-onemliproxeed-plus-onemli-1proxeed-plusproxeed-plus-onemli-2proxeed-plus-onemli-3proxeed-plus-onemli-bilgilerproxeed-plus-onemli-bilgilerproxeed-plus-onemli

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb