Pronovias 2015 Gelinlik Modelleri

Author

Categories

Share

Ülkemizin gelinlik deyince en çok tercih edilen markalarından biri olan Pronovias, 2015 senesi için hazırladığı gelinlik modellerini satışa sunmaya çoktan başladı bile. Kuruluşunun 50. yılı nedeniyle birbirinden muhteşem koleksiyonlar hazırlayan marka bu seneye damgasını vuracak gibi görünüyor. Gelin adayları için muhteşem seçenekler barındıran koleksiyonların mutlaka incelenmesi gerekiyor.

Genellikle uzun gelinlik modellerinin ön planda olduğu koleksiyonlarda, dantelli gelinlik modelleri, uzun gelinlikler, taşlı gelinlikler gibi farklı gelinlik modelleri bir arada bulunuyor.

Bu sezona özel hazırladıkları 6 koleksiyonun tanıtım bilgileri ise şu şekilde:

“Pronovias her peri masalında farklı bir kadının başrol oynadığını bilir. Bu nedenle, romantik, klasik gelinler kadar en modern ve cesur gelinler için de beğenilen koleksiyonlar oluşturmaktadır.”

Fashion Koleksiyonu: Doğal hafif giysiler ve zarif gelinlerin görünüşlerini yücelten tasarımlar.

Glamour Koleksiyonu: Romantik gelinler için inanılmaz taşlı işlemelere ve geniş eteklere sahip pastel renklerde gelinlikler, mücevherli korsajlar.

Couture Koleksiyonu: Zarif kumaşlar, uzun kuyruklar ve geniş kloş etekler klasik gelinler için kusursuz özelliklerdir.

Dreams Koleksiyonu: Fırfırlar ve tüyler, çiçekler ve şatafatlı tül, gelinlerin arzuladığı sihir ve fantaziden oluşan rüya giysinin gerçekleşmesini sağlıyor.

Modern Bride Koleksiyonu: Basit ve orjinal şeyler arayan gelinler için kısa tarz ve cesur gelinlikler.

Seperates Koleksiyonu: Düğün için uzun bir elbise ve dans pisti için ikinci kısa bir elbise? Bu tercihle, bir eteği ve üzerini seçip kendi kombinasyonunuzu yaratabilirsiniz.

Author

Share