Prof.Dr.Bülent Tıraş Bebek Hayallerinizi Gerçekleştiriyor…

Author

Categories

Share

Her yeni evli çiftin, eğer bebek düşünüyorlar ise ilk sene içerisinde çocuk sahibi olmaları mutlaka gerekir ve tabi ki şayet her hangi bir problem yok ise, problem var ise mutlaka bir doktora başvurmalıdır.

Kısırlık problemlerinde ilk evvela erkeklerin kontrolden geçmesi gerekir. Şayet erkekte problem yok ise o vakit bayanın kontrolleri başlar.
Erkeklerde ilk olarak sperm sayısı dikkate alınır daha sonra ise şekil bozukluğuna göre sağlıklı sperm hücreleri var mı değerlendirilir. Bu deneyler olumlu sonuç verir vermez bayanla ilgili tetkiklere başlanır. Erkeklerde ki birçok soruna tüp bebek yöntemi ile çözüm bulmak mümkündür. Tüp bebek yöntemi ile bir tane sperm olsa bile erkeğin bebek sahibi olma şansı devam ediyor demektir.
Kısırlığın pek çok sebebi olabilir, hatta çocukluk döneminden kaynaklanan sıkıntılardan bile gelişebilir. Ancak günümüzde tüp bebek yönteminin son teknoloji ile hızla gelişmesi sonucu kısırlık sorunları tek tek çözülüp artık kısırlığın bir sorun olmaktan kurtarıyor. Erkeklerde kısırlık gibi sorunları olanlar, bunu sorun yapıp köşeye çekilmek yerine en yakınlarında ki tüp bebek merkezlerine gitmeli ve alanında uzman bir hekimle görüşmelerini hararetle tavsiye ederiz. Uzmanlar size gerekli tetkikleri yapar ve sizi doğru bir şekilde yönlendirirler.Tüp bebek tedavisinde,tedavi göreceğiniz merkezin kalitesi ve tedaviyi uygulayacak hekimin uzmanlığı başarılı bir gebelik için çok önemlidir.
Çiftlerde çocuk olmaması ciddi bir sorundur. Bu sorun ailenin mutluluğuna da yansır. Günümüzde evliliklerde çocuk olmadı mı maalesef ilk kadın sorgulanır ve kadından bilinir. Sorunun erkeklerde olacağı hiç akla gelmez, gelse bile, erkek gurur yapar ve kolay kolay doktora gitmezler.
Oysa tıp bilimi, sorunu ilk önce erkekte arar, bu nedenle yapılan birçok araştırmalar sonucunda tüp bebekartı mikrobiyoloji yöntemi ile erkeklerde kısırlık problemi büyük oranda aşılmış ve bu yolda çok yol kat edilmiştir. Her geçen gün de daha hızlı gelişmekte ve tüp bebek yönteminde birçok başarılar elde edilmektedir.
BÜLENT TIRAŞ KİMDİR?
Günümüzde bir çok kaliteli tüp bebek merkezi bulunurken bu merkezlere ulaşmak ve doğru bilgiye ulaşmak biraz zahmetli olabilir.Tüp bebek tedavi ile ilgili bir çok site hazırlanmışken çoğu güncel ve yalın bilgi içermemektedir.Fakat Türkiye’deki en ünlü tüp bebek uzmanı olan ve dünyaca ün yapmış olanProf.Dr.Bülent Tıraş,kendi hazırladığı web sitesi olan www.bulenttiras.com sitesinde gerek duyduğunuz bütün bilgileri sunmakta.Tüp bebek merkez seçimi,kısırlık tedavisi,kadın doğum bilgileri ve buna benzer bir çok nitelikli bilgiye ulaşabileceğiniz site,tüp bebek ve kısırlık konularında adeta ansiklopedik bilgiler barındırmaktadır.
Tüp bebek ve kadın doğum konusunda sayısız ulusal ve uluslararası yayını bulunan,bir çok dernek ve kuruluşa başkanlık eden ve yurtdışı’nda bir çok büyük haber kanalı ve sitesine haber olan Prof.Dr.Bülent Tıraş,Halen Maslak Acıbadem hastanesinde çocuk sahibi olamayan çiftleri tedavi etmekte ve hayallerine kavuşturmaktadır.

Author

Share