Posta İlan Servisi | Hanımların Dünyası

loading...

Posta İlan Servisi

Posta İlan Servisi

Posta İlan Servisi

posta-ilan-servisi-hakkinda

Türkiye’de her ne kadar gazete okunma oranları düşük olsa da gazete alıp okuyan kitle de azımsanmayacak kadar fazladır. Türkiye’de dağıtımı yapılan ve halk tarafından en çok sevilen ve okunan gazetelerden bir tanesi de posta gazetesidir. Özellikle gençlerin oldukça rağbet ettiği posta gazetesi, okurlarına pek çok alanda hizmet vermektedir. Habercilik ilkelerine sonuna kadar bağlı, en dürüst ve korkusuz gazetelerden bir tanesi olan posta gazetesinin, okurlarına sunduğu imkânlardan bir tanesi de kuskusuz ilan servisidir. İlan servisi sayesinde siz de pek çok konuda ilan verebilir, verdiğiniz ilanlarla birlikte isteklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Bilindiği üzere posta gazetesi, Türkiye genelinde yüz binlerce okura sahiptir.

posta-ilan-servisi-hakkinda

Son dönemde iki yüz bini geçen gazete ilan tirajı ve beş yüz bini aşkın gazete tirajı ile okuyucularına hizmet vermektedir. Bu veriler ışığında düşünüldüğünde de posta ilan servisi kendi alanındaki en iyilerden bir tanesi olmanın yanı sıra, en iyisi olmaya da adaydır. İlan servisine hangi ilanlar verilebilir? Öncelikle belirtilmelidir ki, yapılan araştırmalara göre, posta gazetesi okurları gazetenin özellikle ilan sayfasını dikkatli bir şekilde takip etmektedirler. Bu nedenle ilan verdiğinizde, söz konusu ilanın yüz binlerce insan tarafından okunacağından ve değerlendirileceğinden emin olabilirsiniz. Bu bağlamda, posta gazetesi ilan servisine vereceğiniz ilanlar için de ilan servisi tarafından uygun ücretlendirme ve kampanya imkânları sunulmaktadır.

posta-ilan-servisi-hakkinda-1

Bütçenizi zorlamayacak posta ilan servisi imkânlarından siz de, gazeteye mail atabilir, faks çekebilir, dilerseniz de direk telefon ile arayabilir ve ilanınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu imkânlara ek olarak, posta  ilan servisine vereceğiniz ilanlar aynı zamanda posta gazetesi internet sitesinden de ücretsiz olarak yayınlanacaktır. Posta gazetesi ilan servisine, emlak ilanı, satılık ev, araba, iş yeri ilanı, satılık işçi ilanı, bilgisayar ilanı, seri ilanlar, eleman aranıyor ilanları, vefat ilanı, anma ilanları, iş ilanları, kiralık ev, araba, iş yeri ilanları, kayıp ilanı, zayi ilanı, reklam, tanıtım ilanları, insan kaynakları ilanları gibi çeşitleri olan pek çok konuda ilan verebilir, bu ilanların mümkün olan en fazla kişiye ulaşacağından emin olabilirsiniz.

posta-ilan-servisi-hakkinda-2

Ancak, belirtilmelidir ki, posta gazetesinde en çok takip edilen ve okunan ilanlar emlak ilanları, zayi ilanları, kayıp ve hükümsüzdür ilanları, seri ilanlar ve araba ilanlarıdır. Kayıp ve hükümsüzdür ilanlar nedir ve neden verilir? Posta gazetesinde en çok takip edilen ilanlardan bir tanesi olan kayıp ve hükümsüzdür ilanlarını kanun gereği, kimlik, sürücü belgesi, kredi kartı gibi belgelerin kaybolması halinde vermeniz gerekmektedir. Elbette bu ilanlar yalnızca tedbir amaçlı verilmekte olup zorunlu tutulmamaktadır. Ancak, bu noktada dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

posta-ilan-servisi-hakkinda-3

Örneğin, kimlik ya da sürücü belgesi kaybı söz konusu ise ve sizin kimliğinizin kaybolması halinde, kimliğiniz kötü niyetli kimselerin eline geçer ve de bu kişilerce suç işlemek üzere kullanılırsa, suçu siz işlememiş olsanız dahi bu durumdan zarar görebilirsiniz. Bu durumda mahkeme karşısında kendinizi anlatmak zorunda kalacak, temize çıkmak için ciddi bir mesai ve para harcamak durumunda olacaksınız. Böyle sorunların yaşanmaması için tek yapmanız gereken basit bir kayıp ilanı vererek, elinizde bir belge niteliği taşıyan ilanın olmasını sağlamaktır. Siz de kolayca bu ilanlardan verebilir, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

posta-ilan-servisler

Posta İlan Servisi Resimleri

posta-ilan-servislerposta-ilan-servisler-1posta-ilan-servisler-2posta-ilan-servisi-3posta-ilan-servisi-2posta-ilan-servisi-1posta-ilan-servisi

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb