Pınar Moda Evi 2014 Gelinlik Koleksiyonu İzmir | Hanımların Dünyası

loading...

Pınar Moda Evi 2014 Gelinlik Koleksiyonu İzmir

Pınar Moda Evi 2014 Gelinlik Koleksiyonu İzmir

Gelinlik adına açılan mağazalardan olan, 1989 yılından bu yana 23 yıllık geçmişi ile bayanlarımızın bu özel gününe destek vererek harika modeller sunan Pınar Moda Evi oldukça başarılı ürünleri ile dikkat çekmektedir. Oldukça modern ve bir o kadar da şık tasarlanmış olan gelinlik modelleri, 2014 koleksiyonu ile de gelin adaylarımızı yalnız bırakmıyor. İzmir’de bulunan mağazasının kapılarını gelin adaylarımıza açarak, nişanlık, gelinlik, abiye ve kına için gerekli tüm modelleri bayanlarımıza sunmaktadır.

Pınar Moda Evi 2014 gelinlik koleksiyonu, her sezon yenilenerek, gelin adayımızın zevkine göre tasarlanmaktadır. İstediğiniz gibi gelinliklerin modelini değiştirebilir ve aksesuarlarında eklemeler yapabilirsiniz. Pınar Moda Evi 2014 gelinlik koleksiyonunu görmek isteyen değerli gelin adaylarımıza özel modellerini sitemizde paylaşmak istedik. Modelleri beğendiğiniz takdirde İzmir’de bulunan mağazalarına uğrayıp nezih ortamda alışverişinizi yapmanız mümkündür.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

zeynep uzun diyor ki; 20 Şubat 2014 - 03:50

Bu kadar rezalet bi yer olamaz kendi vitrinde olan bi modeli bile dikemediler cok sorum yasadim musteri memnuniyeti 0 ve bircok musterinin memnuniyetsizligine sayot oldum sakin yercih etmeyin cok pisman olursunuz sonra benim ibi

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb