Pınar Altuğ Saç Rengi | Hanımların Dünyası

loading...

Pınar Altuğ Saç Rengi

Pınar Altuğ Saç Rengi

Pınar Altuğ Saç Rengi

Ekranlarda hezaman güzelliğiyle ve samimi konuşmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Pınar Altuğ, bir dönem sürekli değiştirdiği saç rengiylede magazin dünyasında çok sık konuşulan yıldızlar arasındaydı. Yıllar geçsede güzelliğinden hiçbir şey kaybeteyen sanatçı bu güzelliğini sürekli bakımlı olmasına borçludur. Hangi rengi tercih ederse etsin güzelliğinden hiçbirşey kaybetmeyen güzel oyuncu seçtiği saç rengi ve saç modellerini en iyi şekilde taşıyabilen kişiler arasında yer alır. Kendine neyin yakıştığını çok iyi bilen Pınar Altuğ yaprığı tercihlerle her zaman adından söz ettirmeyide başarmıştır. Sizde yazımızın sonunda verdiğimiz Pınar Altuğ saç rengi resimlerini inceleyebilir, kendinize yakışacak saç renkleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Pınar Altuğ saç rengi her dönem büyük merak konusu olmuş, sanatçının hayranları saç boya markasını ve numarasını epeyce araştırmışlardır. Bizde bu yazımızda Pınar Altuğ’un şimdiye kadar kullandığı saç renklerini araştırdık şimdi sizlerle paylaşıyoruz. Pınar Altuğ, şimdiye kadar kumral, sarı, balyaj gibi her türlü saç rengini denemiş ve kendisine en çok yakışan tonları kullanmayı başarmıştır. Böylece hayranları tarafından her zaman beğenilerek takip edilmiş ve onun uyguladığı saç modelleri en çok uygulanan ve beğeinelen modeller arasında yer almıştır.Pınar Altuğ saç rengi ve tonlarını şöyle sıralayacak olursak en fazla kullandığı saç rengi kumral tonlardır. Güzel oyuncunun gerçek saç rengi ise fındık kabuğu rengindedir. Sanatçı bazı dönemler küllü sarı rengi kullanmış ve sonraları bu rengin üzerine açık sarı balyaj uygulayak kullamıştır. Bugüne kadar uyguladığı tüm saç renkleriyle her zaman hoş bir görüntü vermeyi de başarmıştır.

Pınar Altuğ’un ekranlarla tanışması ve onu bugünkü ününe taşıyan projesi “Çocuklar Duymasın” dizisi olmuştur. Tamer Karadağlı ile başrolü paylaşan oyuncu, dizideki Meltem karakteriyle oldukça ilgi görmüş ve dizi uzun süre ekranlarda kalmayı başarmıştır. Çocuklar Duymasın dizisinde çalışan bir anneyi canlandıran sanatçı, dizide kullandığı ve kendisine çok yakışan saç şekilleri ve rengiyle dikkati çekmiş ve o dönemden itibaren Pınar Altuğ saç rengi merak edilir duruma gelmiştir. Sık sık saç modelini ve saç rengini değiştiren Pınar Altuğ, 2015 yılında yoğun sarı rengi tercih etmiş ve bu renkle oldukça genç görünmeyi başarmıştır. Bizlerin aklına kazınan ve sanatçıya çok yakışan işte bu yoğun sarı rengi olmuştur. Pınar Altuğ’un kullandığı bu saç rengini tam olarak açıklarsak şöyledir; renk tonu “204 gold gloss almond” yoğun sarı baoyalı ve saçının üzerine 10 numara platin sarıyla balyaj yapmıştır.

Pınar Altuğ’un kullandığı diğer saç tonlarından biride “mocha kahve”dir. Kullandığı bu kahve tonuda güzel oyuncunun güzelliğine güzellik katmış ve bu renkle de çok beğenilmişti. Hatta kullandığı moche kahve tonuyla o dönem saç modasının terndlerine öncülük etmiştir. Pınar Altuğ’un kullandığı bu “moche kahve” saç boyasının numarsı ise 6,13’tür ve açık tenli bayanlara çok yakışan tonlardan biridir. Siz de açık bir tene sahipseniz Pınar Altuğ’un saç rengi olan moche kahveyi deneyebilirsiniz. Güzel oyuncu bir dönemde karamel rengini tercih etmiş ve aynı şekilde bu rengi de taşımasını çok iyi bilmiştir. Sanatçının son zamanlarda televizyonlar da oynadığı bir dizi yoktur ancak kendi kızı ola Su ile birlikte çevirdiği bir reklam filmi vardır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Çocuklar Duymasın ile tanıdığımız güzel yıldızın şuan ki saç rengi ise bakır ışıltılı fındık kahverengidir. Diğer kullandığı tüm renkler gibi bu renkte sanatçıya ayrı bir hava katmış ve çok yakışmıştır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb