Philips lumea | Hanımların Dünyası

loading...

Philips lumea

Philips lumea

Philips lumea

Philips lumea lazer epilasyon konusunda yapılan çalışmaların istenmeyen tüylerde kurtulmak amacı ile kullanılan lazer epilasyon cihazlarından philips lumea son geliştirilen teknoloji sayesinde yoğunlaştırılmış ışık teknoloji olarak tüyleri kökünden yok etme çalışmalarında kullanılmaktadır. Güzellik salonlarında profesyonel seviyede tüy alma işlemleri yapan kişiler tarafından en verimli kullanımları sağlayan philips lumea teknolojik gelişmelerin ışığında ışık bazlı ve yenilikçi bir teknoloji anlayışı ortaya koymaktadır. Philips lumea kullanmış olduğu teknolojiyi evinizde kendi başınıza istediğiniz anda kullanabilmek için tasarlanmış modelleri ile istediğiniz zaman istenmeyen tüylerinize çare olmaktadır.

philips-lumea

Bu konuda yapılan çalışmalarda öncelikle yapılması gereken cihazı kullanmadan uzun durumdaki tüylerinizi jilet veya diğer kesici aletlerle alarak ya da diğer tüy temizleme yöntemlerin kullanarak tüyleri kısaltmanız lazer epilasyon cihazını tüy köklerine daha iyi nüfuz ederek daha az seans uygulayarak sonuç almanızı sağlayacaktır. Devrim niteliğinde geliştirilen philips lumea tüy alma sistemleri olarak sürekli geliştirilen yöntemlerin en önünde yer alarak bu konuda uzman dermatologlardan destek sağlanarak yapılan araştırmalar sonucunda ve tüketici deneyimleri yorumlardan ve anket sonuçlarından yapılan değerlendirmeler ile tüy alma konusundaki detaylı sonuçlar değerlendirilerek daha mükemmeli yakalamak için çalışmalar sürdürülmektedir.

Philips lumea kullanım esasları olarak tüy alma işleminde tüy köklerine yapılan ışık atışlarında yumuşak uygulamalar sergileyerek ağrı ve acı ortaya çıkartmamaktadır. Kullanım amacı olarak tüy köklerini zayıflatmak tüylerin uzamasını engellemek olduğundan dolayı bu amaca yönelik olarak kullanılan seans miktarına göre ve kişilerin cilt yapılarına göre uzayan tüylerin uzama zamanları veya zaman içinde azalmaları farklılık göstererek olumlu sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Önemli olan philips lumea lazer epilasyon cihazının kullanım periyotlarını düzenli bir şekilde ayarlayarak kullanımların tekrarlanması düzenli aralıklarla yapılarak ve aynı noktalara sık atışlar sergilenerek tüy kökleri zayıflatılabilir.

Philips lumea ile tüylerden arınan bölge yumuşak ve pürüzsüz bir cilt haline dönüşebilmektedir. Yapılan klinik deneylerden iki haftalık bir sürede gerçekleştirilen dört uygulama sonucunda tüylerin büyük ölçüde yok olduğu pürüzsüz ve ipeksi bir cildin ortaya çıktığı görülmüştür. Pürüzsüz olarak ortaya çıkan bir cilt yapısına sahip olabilmenin keyfini uzun süre çıkartabilmek için gerektiği zamanlarda işlemi tekrarlamanız yetecektir. Philips lumea uygulanan işlemler arasındaki süre farklılıkları tüylerinizdeki canlanmanın durumuna göre değişim gösterebilir.

Philips lumea renk bakımından bazı renk tüylere daha fazla etkili olarak doğal rengi koyu sarışın olan kahverengi tüyler ve siyah tüyler için en uygun olumlu sonuçları ortaya koymaktadır. Etki etmediği tüy rengi olarak kızıl beyaz açık sarışın ve gri tüylere herhangi bir etki bırakmamaktadır. Philips lumea cilt yapısı olarak koyu ciltlere de kullanım açısından uygun olmamaktadır. Philips lumea en güvenli kullanım alanları olarak yüz bölgesindeki çene favoriler ve dudak üstü bacak bölgesi kol altı bikini bölgesi kol ve karın bölgesi tüylerin kurutulmasında olumlu ve etkili sonuçlar ortaya çıkartmaktadır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb