Penti 2015 Sonbahar Kış Çorapları | Hanımların Dünyası

loading...

Penti 2015 Sonbahar Kış Çorapları

Penti 2015 Sonbahar Kış Çorapları

“Bu Sonbahar Penti İle Tarzınızı Gösterin” sloganı ile yola çıkan markanın bayanlarımıza özel birbirinden şık 2014 sonbahar kış çorapları bulunmaktadır. Bayanlarımıza özel hazırlanmış bu koleksiyonda farklı çorap tasarımları görmek hiçte zor olmuyor. Birbirinde güzel olan Penti 2014 sonbahar kış çorapları ile artık tarzınızı bulacaksınız.

Desenleri İle Göz Dolduran Penti Kışlık Çoraplar

Penti markası kışlık bayan çorap koleksiyonlarında desenli çoraplar hemen göze çarpıyor. Çizgi desenli, şehir desenli, çiçek desenli, ekose gibi daha farklı desenleri görmek mümkün. Özelikle kısa etek altında çok hoş bir görüntü veren Penti kışlık desenli çoraplardan bir tanede olsa dolabınızda yer açmanızı öneririz.

Penti külotlu bayan kışlık çorapları ince, opak, file, triko, termal ve fonksiyonel olarak satıştadır. Her bayan çorap modellerinde ayrı bir özellik olmasının yanında bayanlarımızın bir çoraptan beklediklerini fazlası ile sunmaktadır. Tabi ki şıklıktan ziyade çoraplarda kalite arayan bayanlarımız içinde Penti çorapları her zaman tercih edilen marka olmuştur.

Penti 2014 sonbahar kış çorap modellerini satın almanız da oldukça kolaydır. Birçok ilde özel mağazalarının yanında online alıveriş sitesi ile de hizmet vermektedir. Fiyatları ile de kesenizi yormayacak Penti kışlık bayan külotlu çoraplarından bazıları ise galerimizde yer alıyor:

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb