Payetli ve Pullu Yatak Örtüsü Modelleri

Author

Categories

Share

Payetli ve pullu yatak örtüsü modelleri yatak odanıza ışıltı katmak için doğru bir seçim olacaktır. Yatak odanızda farklı bir hava yaratmak istiyorsanız değişikliklere ilk olarak yatak örtüsü veya nevresim takımının tasarımını değiştirerek başlayabilirsiniz. Yatak örtüsü ve nevresim takımı yatak odanın en önemli dekorasyon ürünüdür. Yataksız bir yatak oda olmadığı gibi örtüsüz de yatak olmaz diyoruz. Sizlere pullu veya diğer adı ile payetli yatak örtüsü modelleri resimlerini paylaşmak istedik.

Yatak odanızda dekorasyon değişikliğine karar verdiyseniz ve yatak örtünüzü değiştirdi iseniz devamında ki tekstil ürünlerinde de değişiklik yapmalısınız. Özellikle yatak örtüsüne en uygun tekstil eşyası şüphesiz ki perdelerdir. Çoğu zaman yatak örtüsü ile aynı kumaştan üretilen perdeler kullanılır yatak odalarında. Şimdilerde ise yatak odalarında kullanılan perdeler pozitif enerji açısından zebra perde gibi sade ve hoş perdeler oluyor. Sade stor veya zebra perde kullandıysanız ve bu açık renk bir perde ise iki kenarına renkli kanat perde kullanabilirsiniz. Satın aldığınız renkli yatak örtüsüne en uygun renkte hatta bulabiliyorsanız aynı kumaştan kanat perde kullanmanız yatak odanıza farklı ve şık bir hava katacaktır.

Yatak odanızda ki dekorasyon değişikliğini yatak örtüsü ve perde ile tamamladıysanız devamı olarak halılarınızda da değişiklik yapmanız gerekmektedir. Genellikle bizlere özgü yatak odalarında yatak örtüsü, perde ve halılar aynı renkten oluşur eğer bu renkler koyu ve dikkat çekici ise yatak odası takımı mobilyaların açık renkli olması gerekmektedir.

Yatak oda dekorasyonunda koyu renklerden kastımız; kahverengi, kırmızı, mor, siyah gibi renkleri tekstil ürünlerinde kullanıyorsanız yatak oda mobilyalarınızın lake ve benzeri renklerde olması gerekmektedir. Koyu renk kahverengi ve masif gibi mobilya tercih ettiyseniz eğer yatak örtünüzü, perdenizin ve halılarınızın açık renkli olması gerekmektedir. Açık renk halı ve yatak örtüsü kullanmak en zor şeydir bayanlar için. Bayanlar temizliğe çok dikkat etseler de evin diğer bireyleri maalesef böyle olamıyor ve beyaz halılar çok çabuk kirlenebiliyor. Eğer beyaz halı kullanmaktan çekiniyorsanız açık renk sarı krem kahve köpüğü gibi renkler tercih etmeniz ideal bir seçim olabilir sizin için.

Payetli Yatak Örtüsü

Author

Share