Pastel Renkler ile Kombinler | Hanımların Dünyası

loading...

Pastel Renkler ile Kombinler

Pastel Renkler ile Kombinler

Yazın moda olan pastel renkler etek, elbise, ceket, tişört, pantolon ve ayakkabı modelleri ile buluşuyor. Bu yumuşak ve sakin tonlar, kombinlerde sıcak renkler ile birlikte kullanılıyor.

Pastel Renkler ile Etek Kombinleri

Pembe, mavi ve krem tonlarındaki pastel renkteki etekler ile bol tişörtler, büstiyerler ve yazlık ceketler ile uyum sağlıyor. Bunların altına giyilen krem, beyaz, sarı ve yeşil tonlarındaki babetler, stiletto ayakkabılar veya sandaletler ile oldukça hoş kombinler oluşuyor.

Pastel Renkler ile Elbise Kombinleri

Düz renkteki elbiselerin pastel tonlarında olanları ile, aynı tonda olan ayakkabılar uyum sağlıyor. Çanta seçimi elbise ve ayakkabıdan koyu bir tonda olmalı ve takılar da dikkat çekici yapıda seçilmelidir.

Pastel Renkler ile Pantolon Kombinleri

Krem, pembe, mavi, beyaz ve kahve tonlarındaki pantolonlar ile şifon gömlekler, ince yazlık ceketler, renkli fularlar ve kahve, lacivert tonlarındaki çantaları kullanmak, yazın en güzel kombinlerinden oluyor.

Pastel Renkler ile Şort Kombinleri

Yazın vazgeçilmez parçası şortlar ile hem klasik hem de spor kombinler oluşturmak mümkün oluyor. Şifon gömlek, topuklu ayakkabı ve büyük yumuşak çantalar ile kullanılan şortlar klasik; spor ayakkabı veya sandaletler ile kullanılan, bol tişörtler ile tamamlanan kombinler ise spor şıklığın adresi oluyor.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb