Pasaport Olmadan Tatil Yapabileceğiniz Ülkeler

Author

Categories

Share

Pasaport olmadan 3 aylık vize veren ülkeler’de tatil yapmak ister miydiniz. Tabi ki herkes kendi ülkemiz haricinde farklı ülkeler görmek ister ancak Pasaport ve vize detaylarından dolayı bu pek mümkün olmaz. Bizde sizlere pasaport gerektirmeden tatil yapabileceğiniz dış ülkelerden Gürcistan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden Söz etmek istedik.

Gürcistan

Gürcistan özellikle son yıllarda Batum şehrinin modern gelişiminden sonra popüler tatil yerleri arasında yer almaya başladı. Muhteşem ışıltısı ve bir çok eğlence mekanı ile gece hayatının sabahın ilk ışıklarına kadar dolu dolu geçtiği Batum’da tatil yapmak istiyorsanız sadece kimliğiniz ile Gürcistan sınırına veya havaalanında Gürcistan uçağına gitmeniz yeterli…

Pasaportsuz Yurtdışı Tatili- Gürcistan- Batum - Gezilecek Yerler

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

KKTC sıcak iklimini ile yazlık tatilcilerin gözde ülkeleri arasında yer alıyor. Temiz ve sıcak denizi, kumsalları ile cazibe merkezi halinde olan KKTC’nin bir diğer tatil özelliği’de kumar vb. şans oyunlarının yasal olması. Sadece yaz turizmi ile kalmayıp kışında yoğun bir turist ağırlayan KKTC Casinoları ile oldukça ünlü.

Pasaportsuz Yurtdışı Tatili- Kıbrıs- KKTC- Gezilecek Yerler

Author

Share