Paşabahçe Devlet Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler | Hanımların Dünyası

loading...

Paşabahçe Devlet Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler

Paşabahçe Devlet Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler

Paşabahçe Devlet Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler

pasabahce-devler-hastanesi-cok-faydali-bilgiler-2

Paşabahçe Devlet Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler olarak bilinmesi gereken en önemli konu günümüzde artık bu isimle bir hastanenin olmamasıdır. Yerini ve adını kuruluşundan günümüze bilenler hala Paşabahçe Devlet Hastanesi olarak benimseyip gitseler de günümüzde adı Beykoz Devlet Hastanesi ek binası olarak resmi kayıtlarda bulunmaktadır. Geçmiş tarihine bakıldığında Paşabahçe Devlet Hastanesi; 1955 yılında ilk olarak S.S.K. Dispanseri adı altında hizmet vermeye başlamıştır 1962 yılı itibari ile 241 yataklı S.S.K. Paşabahçe Devlet Hastanesi olarak isimlendirilerek hizmet alanını genişleterek çalışmalarını sürdürmüştür. 1970 yılında S.S.K. adına kurulan Okmeydanı birimi ve Göztepe Hastanesi açılıncaya kadar eğitim hastanesi seviyesinde çalışmalarını sürdürmüştür. 1971 yılında Göztepe ve Okmeydanı hastanelerinin tam kapasite ile devreye girmesi ile Paşabahçe Devlet Hastanesi seviyesinde hizmet sunmaya devam etmiştir.

pasabahce-devler-hastanesi-cok-faydali-bilgiler-1

2005 yılında birçok kurumun devlet yönetimine girmesi ile Paşabahçe Devlet Hastanesi Çok Faydalı bilgiler,S.S.K. yönetiminden çıkarak devlet hastanesi statüsüne büründürülmüş ve tamamen Devlet Hastanesi prosedürlerine uygun çalışmalar yürütmüştür. 2009 yılı itibari ile Beykoz Devlet Hastanesi ve Paşabahçe Devlet Hastanesi başhekimlikleri tek çatı altında toplanmış vaziyette resmi işlemlerini yürütmeye başlanmıştır. 2009 yılında baş hekimliklerin birleştirilmesi il Paşabahçe Devlet Hastanesi adını Beykoz Devlet Hastanesi Tepeüstü ek hizmet birimi adını alarak hizmet vermeye devam etmiştir. 2011 yılı sağlık bakanlığının son resmi bildirgesi ile tamamen Beykoz Devlet Hastanesi adını alarak günümüzde Beykoz Devlet Hastanesi adı altında tamamen eski isimlerinden arındırılmış bir şekilde faaliyet vermektedir.

pasabahce-devler-hastanesi-cok-faydali-bilgiler

Paşabahçe Devlet Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler olarak iletişim bilgileri kapsamında ihtiyacı olanlar için; Beykoz Devlet Hastanesi birimlerinden Paşabahçe ana bina adresi Saip Molla Caddesi Kısayol sokak No: 1 Beykoz / İstanbul Telefon numarası0216 322 22 10 Randevu alınacak telefon numarası: 0216 413 0909 Faks numarası: 0216 413 7958 Paşabahçe Devlet Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler içeriğinde eski adı ile anılan: Beykoz Devlet Hastanesi Tepeüstü ek hizmet birimleri iletişim bilgileri Adres bilgileri: Çiğdem Mahallesi Barbaros Caddesi Hastane Sokak No :1/3 34800 Beykoz İstanbul Telefon numarası: 0216 413 6300 randevu alınacak telefon numarası: 0216 423 0909 Faks numarası: 0216 322 4401

pasabahce-devler-hastanesi-cok-faydali-bilgiler-3

Paşabahçe Devlet Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler dahilinde verilen adres ve telefon bilgileri kullanılarak tüm faaliyetleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşılabilir. Ayrıca faydalanılabilecek bölüm ve birimler bakımından Paşabahçe Devlet Hastanesi bu günkü adı ile Beykoz Devlet Hastanesi bünyesinde; Cerrahi tıp birimleri Dahili tıp birimleri Temel tıp birimleri İdari birimler Kalite yönetim birimi mevcuttur Cerrahi tıp birimleri alt kademelerinde ise acil hasta işlemlerinin yapıldığı bölümde yeterli seviyede doktor hizmet vererek ilk ve acil yadım konusunda müdahaleler yapılmaktadır.

pasabahce-devler-hastanesi-faydali-bilgiler

Paşabahçe Devlet Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler almak isteyenlerin kolaylıkla ziyaret edebilecekleri web sitesi tüm ayrıntılı bilgileri aktarmaktadır. Buradan edinilin bilgiler doğrusunda; Hasta hakları hakkında detaylı bilgiler alınabilir Doktorlar hakkında detaylı bilgi edinilebilir Hastane çalışma sistemi hakkında detaylı bilgi edinilebilir Hastane bölümleri ve hasta kapasiteleri öğrenilebilir Duyurular takip edilebilir Bilgi edinme mevzuatı daha detaylı incelenerek yapılacak başvuruların detayları incelenebilir Bütün sağlık konusunda gerekli olan bilgilere ulaşmak için olması gereken detaylar bulundurulmaktadır.

pasabahce-devler-hastanesi-faydali-bilgiler-1

Paşabahçe Devlet Hastanesi Çok Faydalı Bilgiler Resimleri

 

pasabahce-devler-hastanesi-faydali-bilgiler-2pasabahce-devler-hastanesi-3pasabahce-devler-hastanesi-faydali-bilgiler-3pasabahce-devler-hastanesi-2pasabahce-devler-hastanesi-cok-faydali-bilgilerpasabahce-devler-hastanesi-1pasabahce-devler-hastanesipasabahce-devler-hastanesi

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb