Pantolonlu Gelinlik Modelleri

Author

Categories

Share

Gelinlik denilince aklımıza hemen kabarık , prenses etekler, uzun kuyruklar ve duvaklar gelir. Ancak son yıllarda kısa ve mini etekli gelinlik modelleri de bilinir oldular. Son zamanlarda ise farklı olmak isteyen gelin adaylarının yeni bir tercihi yaygınlaşmaya başladı. Pantolonlu gelinlik modeli genç kızların yeni gözdelerinden biri artık. İlk duyulduğunda garip gelse de artık seçenekler arasında yerini almış durumda.

Genelde pantolonlu gelinlik tercih etmeyi düşünen gelin adaylarının çevreleri bu durumu yadırgayabilse de maskülen bir gelinlik düşünüyorsanız bu seçim tam sizin için. İlk kez evlenen genç kızlar arasında pek rastlanmasa da ikinci evliliğini yapan bayanların tercihleri arasında yer alıyor.

Pantolonlu gelinlikler, kabarık yada dar eteklere göre çok daha rahat olması nedeniyle rahatına düşkün bayanlar tarafından tercih edilebilmekte. Farklı ve şık tasarımları ile dikkati çeken pantolonlu gelinlikler bu özellikleri ile doğru bir tercih olduklarını ispatlıyorlar. Ayrıca düğünden sonra günlük hayatta olmasa bile gece davetlerinde rahatlıkla tekrar kullanabileceğiniz bir kıyafet olarak dolabınızda yerini alacaktır.

Pantolonlu gelinlikler Amerika ve Avrupa’da oldukça yaygın bir trend. Ülkemizde de yavaşça yaygınlaşacağını düşünüyoruz. Şimdiden sizler için birbirinden şık ve güzel pantolonlu gelinlik modellerini galerimizde paylaştık. İncelemeden karar vermeyin diyoruz.

Author

Share