Panço Nasıl Kombinlenir?

Author

Categories

Share

Panço Nasıl Kombinlenir? Merak Mı Ediyorsunuz?

Kışın panço kombinleri olmaz demeyin!

kadin-panco-modeliHer mevsim’in getirdiği ayrı bir güzellik, ayrı bir kombin ile bayanların gönlü güzelleşiyor. Her mevsim de çıkan yeni kombinlerden, ve yeni yılda çıkacak olan kombinleri merakla bekleyen bayanlara sesleniyoruz. 2016’nın şubat kombinleri burada!  2016 senesinin kış ayların da en çok tutulacak olan kombinlerden eğer ki sizlere bahsedecek olursak Panço’lar diyebiliriz. 2 başlık altında inceleyelim o halde ;

Panço nasıl kombinlenir diyorsanız ve kış aylarında panço giymenin detayları aşağıda verilmiştir.

Kapalı Panço

Renkli Panço

İlk başlığımız olan Kapalı Panço’dan başlayalım  ;

Bu senenin en çok modası olacak şekilde tasarlanan Panço’lar bayanları oldukça genç ve bi o kadar da zarif göstermektedir. Fiyatları da oldukça ucuz olan Panço’lar ile mükemmel kombinler ortaya çıkartılabiliyor. Bu sene en çok kapalı panço’lardan tutulanlar ise  Koyu renk geçişleri diyebiliriz. Koyu renklerden oluşan panço’lar ile açık renkli bir bot oldukça zarif göstermektedir. Eğer ki sizler de pançonuz ile kombin yapmak istiyorsanız ve nasıl bir kombin yapacağınız hakkında henüz bir fikriniz yok ise Kapalı renkler ile ayakkabıyı açık renk uydurmaya çalışınız. Pançonuz ile saatiniz ve ayakkabınız uyumlu olduğun da bir çok kişinin merak konusu olacağınıza inanıyoruz. Genel olarak tüm sanatçıların yaptığı kombinlerden bahsedecek olursak eğer ki Panço ile boyunluklarını bir arada tutmaya çalışmaktadırlar eğer ki sizler de boyunluk takmayı seviyorsanız yeni bir kombin yapabilirsiniz.

Renkli Panço nedir?

Renkli Panço Nasıl Kombinlenir diyorsanız cevabı burada. Açık renklerden oluşan ve ışıltınızı gittiğiniz herhangi bir ortam da yansıtmak istiyorsanız eğer ki Elma kırmızısı panço’lardan alabilirsiniz veya Şeftali rengi panço’ları da tercih edebilirsiniz. Bohem stilli pançolar günümüz de oldukça yaygınlaştı diyebiliriz. Bohem stilinden bahsedecek olursak eğer ki sizlere bir panço üzerinde birden fazla renk bulunduran ve eşsiz güzelliğe ev sahipliği yapan diyebiliriz. Beyaz panço ve altına kısa siyah bir etek giyinerek  kombin yapabilirsiniz eğer ki kışın etek nasıl giyinelim diye düşünüyorsanız? Etek altından tayt gibi renkli ve sizleri zarif gösterebilecek taytlar seçebilirsiniz. Panço giyimin de en çok dikkat edilecek hususlardan bir tanesi ise tekrardan dile getirdiğimiz gibi ayakkabı seçimi diyebiliriz. Eğer ki ayakkabınızı çok iyi seçerseniz sizden daha çok parıldayan bir kişi olacağınız tahmin edemiyoruz.

Author

Share