Özel Tasarım Gelinlik Modelleri

Author

Categories

Share

Yeni gelin adayları eğer imkanları elveriyorsa özel tasarım gelinliklere sahip olmayı istemekteler. Bu sayede hem istedikleri tüm detaylara sahip gelinlik modeline sahip olabilmekteler, hem de gelinlikleri vücut ölçülerinde dikildiği için üzerlerine tam olan bir gelinlik sahibi olmaktalar.

Bir kadının en mutlu günlerinden biri olan evlendiği günde mutlu olmak istemesi elbette ki hakkıdır. Bu nedenle de çevrelerindeki herkes evlenen çifte yardımcı olmak istemektedirler. Evlenen çiftin mükemmel bir düğüne sahip olmayı istemesi gayet doğaldır. Mükemmel bir düğünün ilk adımı da en güzel gelinlik ve damatlık kıyafetlerin seçimi ile başlamaktadır. Damatların tarafında iş görece daha kolaydır. Ancak sıra gelinlik seçimine geldiğinde bayanların göz önüne alması gereken tonla detay bulunmaktadır. Bu nedenle bazı gelin adayları hazır üretim gelinlikler yerine özel tasarım gelinlik yaptırmayı isteyebilmektedir.

Özel Tasarım Gelinlik Modelleri Kaç Günde Hazırlanır?

İstenen gelinliğin dikim detaylarına, kullanılacak malzemelerin mevcudiyetine ve terzilerin yoğunluğuna göre değişebilmekle birlikte gelinliğin hazır olması için gereken süre yaklaşık 60 güne kadar uzayabilmektedir. En ideal durumlarda bile birkaç kez prova alınacağı için en azından 3-4 haftayı gözden çıkarmakta fayda vardır.

Özel tasarım gelinlik yaptırmaya karar verdiyseniz örnek alacağınız gelinlik modellerini iyice incelemeniz gerekmektedir. Bu işlemi kolaylaştırmak için size özel tasarım gelinlik modelleri galerimizi hazırladık. Modacınız ile görüşmeden önce iyice incelemenizi öneririz.

Author

Share