Otelde Yapılacak Düğün İçin Nasıl Gelinlik Seçilmeli?

Author

Categories

Share

Otelde düğün yapmayı planlayan gelinler için gelinlik seçimi oldukça önemlidir. Özellikle kış aylarında ya da yaz bitiminde otellerde düğün yapmak daha uygun olmaktadır. Bundan dolayı da seçeceğiniz gelinliğinizi otel düğün konseptine uygun olmasını istiyorsanız sizler için nasıl bir gelinlik seçmeniz konusunda birkaç fikrimizi sizlerle paylaşıp, uygun gelinlik modellerini sizlere sunacağız.

Otelde yapılacak düğün için gelinlik seçerken oldukça gösterişli gelinlikler tercih etmekten çekinmeyin. Taşlı, uzun kuyruklu ve dantellerle yapılmış bir gelinlik otelde yapılan düğün için uygun olacaktır. Hele ki ihtişamı seviyorsanız bu tarz gelinliklerde tam size göre olacaktır. Bu tarz bir gelinlik modellerine birçok marka koleksiyonlarında yer veriyor. İsteğe göre özel dikim yaptırabilirsiniz.

Bu modellerin dışında parlak kumaştan yapılmış gelinliklerde otel salonu için uygundur. Eğer ki vücudunuza uygun ise kabarık ihtişamlı gelinlik modellerini mutlaka düşünen deriz. Arkasında da uzun bir kuyruk çok yakışacak. Aşağıdaki galerimizde her türlü 2015 gelinlik modellerine yer verdik. Üzerine tıklayarak tüm modelleri incelemenizi tek tek incelemenizi öneririz.

Author

Share