Oro Therapy 24K Altın elementli Amonyaksız Saç Boyası | Hanımların Dünyası

loading...

Oro Therapy 24K Altın elementli Amonyaksız Saç Boyası

Oro Therapy 24K Altın elementli Amonyaksız Saç Boyası

Saç boyası bayanların vazgeçilmez kozmetik ürünleri arasında yer alıyor. Genç bayanların farklı renk görünümleri amacı ile tercih ettiği saç boyaları orta yaşlı bayanlarda beyaz saç kapatmak amacı ile sıkça kullanılıyor. Saç boyalarının zararları ise uzun yıllardır tartışılıyor Oro Therapy markası’da saç boyası içinde bulunan amonyak zararını yok etmek için 24 karat altın elementli amonyaksız saç boyası çeşitlerini ürün yelpazesine ekledi.

Amonyak ve Phenylenediamine olmadan,  Keratin, Altın ve Argan yağı ile, saçlara olağanüstü bir şekilde parlaklık, yumuşaklık, nemlendirme ve koruma sağlayarak beyaz saçları maksimum düzeyde kapatmayı garanti eden yeni kalıcı renklendirme sistemidir.

Oro Therapy 24K Altın elementli Amonyaksız Saç Boyası Renk Kataloğu

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Şahap diyor ki; 6 Aralık 2018 - 22:28

Semra hnm kuafor salonunuz sizleri kandırmış olmalı 2014 yılından beri Türkiye deki seçkin salonlarda %100 müşteri memnuniyeti olan lüx teknoloji nin bir ürünüdür Orotherapy inovasyon merkezinde sizleri misafir etmek isteriz ondan sonra bu yorumunuzda nekadar haksız olduğunuzu anlayacaksınız saygılarımızla

CEVAPLA
semra diyor ki; 17 Ağustos 2017 - 00:21

ismi duyulduğu an kaçarak uzaklaşılması gereken iğrençötesi bir boya. gayet kaliteli gür canlı olan saçlarımı kuaförün nemlendiri besler canlandırı vs gibi övgü dolu sözleri sonrası 3 kat para vererek yatırdığım boya sonrası saçlarım kadayıf gibi oldu. düğüm düğüm oldu.bırakın tarağı el bile sürülemeyeck duruma geldi. hayatımın sonuna kadar oro therapy ismini duymak istemiyorum.

CEVAPLA
1

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb