Örgü Kıyafetler İle Kendi Modanızı Yaratmak | Hanımların Dünyası

loading...

Örgü Kıyafetler İle Kendi Modanızı Yaratmak

Örgü Kıyafetler İle Kendi Modanızı Yaratmak

Örgü Kıyafetler İle Kendi Modanızı Yaratmak

Örgü kıyafetlerinizi sandıklardan çıkarın. 2017 yılının Bahar aylarında en çok el işi göz nuru olarak nitelendirdiğimiz örgü kıyafetler ön plana çıkıyor. Özellikle modeli ve işçiliği ön plana çıkaran beyaz ve ince iplik işlemeler senenin genç kadınlarının en çok tercih ettikleri arasında bir numara. Beyaz dantel kıyafetlerin altına giyilen rambo atletler kadınları hem güçlü hem de seksi göstermeyi başarıyor. Hem soft hem de sofistike tarzı benimseyen kadınlar tercihlerini kadife iplikten yana kullanıyor. Bu şekilde örülen kırmızı ekoseli yukarıda gördüğünüz elbise ile siz de tarzını yakalayabilirsiniz. Aynı iplikten kış için tercih edilen yandan düğmeli balıkçı yaka kazak modelleri her türlü renk ile muhteşem bir duruş sergiliyor. Bu tarz giyim ile dirseklerde biten uzun deri çizmeler kadınlarda cool bir hava yaratıyor.

Örgü Elbise Modelleri 2017 yılında sıkça karşımıza çıkacak olan örgü elbiseler göğüz altından bağcıklı veya düşük belde kalın kemer ile kullanılacak. Yazın tercih edilecek pareo modellerinde daha çok boyundan bağlamalı ve boncuk aksesuarlı modeller ön plana çıkıyor. Renk tercihleri tek bir yönde seyretmezken bu sene plajların hakimiyeti pudra ve kiremit tonlarında gibi görünüyor. Sokak modasına göre örgü kıyafetler daha çok ispanyol kol ve uzun madalyon kolyeler ile kombinleniyor. Bu tarz giyimin ayakkabısı da doğal olarak sıcak ve samimi babetler oluyor. Fakat babet modellerinde de örgü işini görmek mümkün. Minik kız çocukları hem babet hem de dantel elbiseler ile adeta prenseslere dönüştürülüyor. Yazın en çok kullanılacak örgü modellerinde tıpkı 2017 kombin modellerinde olduğu gibi saçaklı modeller ön plana çıkıyor. Özellikle göğüs altında biten plaj modellerinde uzun saçakları sıkça göreceksiniz.

Örgü Kazak Modelleri Özellikle 2017 kışında en çok karşınıza çıkacak olan örgü kazak modeli balıkçı yaka ve yaki yeşil olanlar. Örgü kıyafetler ile kendi modanızı yaratmak için bu tarzları biraz değiştirerek kullanmanız mümkün. Örneğin balıklı yakada bir yırtmaç, tunik tarzı bir kazak ve belinde kullanılmış deri bir kemer gibi. Aksesuarlar kadınlarda olduğu gibi kıyafetleri de büyük ölçüde değiştirebiliyor. Öyle görünüyor ki bu sene örgü kıyafet rüzgarından podyumlar da etkilenecek. Buna istinaden 2017 yılının en trend örgü kıyafet hareketi kazaklarda ve iki parçalı kombinlerde olacak. İki Parçalı Örgü Kombinleri İki parçalı örgü kombinleri, örgü kıyafetler ile kendi modanızı yaratmak istiyorsanız tam size uygun. Özellikle dantel ipliği ile örülen bu kombinlerde iç kısımlar atlet tarzında oluyor.

Üstteki parça bolero şeklinde ve içine penye tarzı terletmeyen bir atlet seçiyorsunuz. Şıklığınıza düşkün bir bayansanız iç parçanın askıları üzerinde boncuk da kullanabilirsiniz. Bu sizi daha alımlı ve havalı yapacaktır. Kendi tarzınızı oluştururken örgü kıyafetleri kendiniz örmelisiniz. Kalın numaralı şişler ile bu son derece basit. Üstelik motif motif yapma imkanınız da var. Bu şekilde oluşturulan kalem etek ve üzerine göbek açık model bir büstiyer ile günü yıldızı siz olabilirsiniz. Ayrıca böyle kıyafetler ile çok fazla makyaj ve saç bakımına ihtiyacınız yok. Sımsıkı bir at kuyruğu, tek başına çekilmiş bir eyeliner size yetecektir.

Örgü Kıyafetler İle Kendi Modanızı Yaratmak Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb