Örgü Bayan Elbise Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Örgü Bayan Elbise Modelleri

Örgü Bayan Elbise Modelleri

Örgü Bayan Elbise Modelleri

Elbise seven hanımlar bugün size örgü türü ile yapılması mümkün olan model galerilerini inceleyiniz. Eminiz ki her birine bayılırsınız. Özel kullanımlar dışında aynı zamanda gündelik kullanımlar için de çok güzel modeller aynı galeri kısmında görebilirsiniz. Farklı bir tarz görünüm sağlayan örgü bayan elbise modelleri için birbirinden güzel modelleri seçmeniz bu paylaşım sayesinde mümkün olacaktır. Hepinizin zevkine uygun olan bir tarzı bu bölümde yakalamanız mümkün olur. Örgü bayan elbise modelleri için tığ kullanımlı motifli örnekler size çok güzel fikirler verebilir. Bu tığ modelleri içinde aynı zamanda farklı motif uygulamalı olanlarda vardır. Yaz ve ya kış içinde aynı zamanda kullanabileceğiniz farklı amaçta örneklerde yer alır. Düz bir örgü üzerine sayede sırt ve ya etek kenarları için motif kullanımı yapılabilir. Ve ya aynı şekilde sadece kollar için de farklı motif uygulamalarının hepsini bu bölümde yakalayabilirsiniz.

Bu örgü elbise modelleri için kemer ve ya farklı kullanımda örnekler de olabilir. İçine astar giyerek kısa kollu olan çiçek yada bitki motifli olanlar neredeyse bir düğün ya da nişan kıyafeti görünümünde olur. Örgü bayan elbise modelleri içinde dar uzun ya da kısa kullanımlar olabilir. Aynı zamanda ise, üst beden dar ve özellikle etek kısmı bol inen diz boyunda elbise örgü bayan modelleri de yer almaktadır. Selanik, Burgu, haroşa, saç modelleri ve su damlası gibi kışlık el örgüsü modeller içinde harikalar yaratmanız mümkündür. Yaz ve ya ilkbahar içinde nefis modeller bu bölümde yer almaktadır. Kare ve ya tek parça tığ işi motifli modeller içinde enfes görüneceğinizi şimdiden tahmin ediyoruz. Sırt ve boyun kısmı için dekolte örgü bayan elbise modelleri içinde çok güzel ve sıra dışı duruyor denemeye değer.

El Örgüsü Bayan Tunik Örnekleri Bugünkü galeri bölümünde sizlere el örgüsü bayan tunik örnekleri paylaşımında bulunan görselleri incelemelisiniz. Bu modeller içinde en yeni ve en trend olanları yer almaktadır. Bayan giyiminde oldukça popüler olmuştur. Rahat kullanımı ile de dikkatleri çeken tunik örnekleri sizlere birçok fikir kazandırıyor. Her yaşa ve kullanıma uygun olan bu modeller arasında zevklere uygun olanları şimdiden kendi koleksiyonlarına eklemek isteyenler illaki olur. Bu tarz kullanımlar için yeni modeller arayanlara oldukça faydalı gelecektir. Şık, modern, spor, abiye, gündelik ve özel günler içinde ayrı ayrı kategorize edilen el örgüsü bayan tunik örnekleri içerisinde farklı süslemeli olanlarda vardır. Bu süslemeler ve aksesuarlar ayrıca tunik örneklerinizde sıra dışı yaklaşımları da sunuyor.

Örgü modelleri konusunda birbirinden farklı tarzları görmeniz de mümkün olacaktır. Düz dar, salaş, etek kısmı ayrı duran, elbise şeklinde olanlar derken pek çok tarzı ve stili aynı galeri kısmında yakalamanız mümkün olur. El örgüsü bayan tunik örnekleri içinde yalnızca kış kullanımları yoktur. Aynı zamanda ilkbahar ve yaz günlerinde kullanabileceğiniz el örgüsü tunik takımları da yer almaktadır. Uzun bir aradan sonra yeniden moda olan el örgüsü şimdi kendini bluz bölümünde ispat etmektedir. Aslında uzun süredir moda olan el örgüsü bluz örnekleri için neler yapabileceğinizi bu bölümde de görebilirsiniz. 70 senelerin ve 80’lerin vazgeçilmez modası ile trendi olan çiçek çocuk gençlik ekolu bu neden ile yaz ve kış içlerimizi ısıtmaya devam etmektedir. Yaz dönemi için pek çok model bulunuyor. Bunlar için dar ve geniş, ceket, çapraz, bolero görünümde olan bluz örgüler vardır.

Örgü Bayan Elbise Modelleri  Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb