Omni Diyeti ile 2 haftada 5,5 kilo Zayıflayabilirsiniz | Hanımların Dünyası

loading...

Omni Diyeti ile 2 haftada 5,5 kilo Zayıflayabilirsiniz

Omni Diyeti ile 2 haftada 5,5 kilo Zayıflayabilirsiniz

Kısa sürede zayıflamak kadınların en yakından takip ettiği konulardan biridir. Omni Diyeti kitabında yer alan bilgiler ile 2 haftada 5,5 kilo rahatlıkla zayıflayabilirsiniz. Amerika ve bir çok ülkede en çok satılan kitaplar arasında yer alan Omni Diyeti kitabının Türkçesi Pena Yayınları tarafından ülkemizde de satışa sunuldu.

2 haftada 5,5 kilo vermek için 
Latince hepsi, her şey anlamına gelen Omni, sağlıklı olan tüm besinlere duyduğumuz ihtiyacı öne çıkarıyor. Beslenme planını da bu ihtiyaç üzerine temellendiriyor. Vitamin deposu bitkisel kaynaklar ile yüksek kaliteli proteinlerin ideal oranından oluşan Omni Diyeti, adının hakkını vererek tüm besinleri içeriyor. 

Rick Warren, Dr. Daniel Amen, Dr. Mark Hyman ve Dr. Mehmet Öz gibi sağlık dünyasının önde gelen otoriteleri tarafından yürütülen, kapsamlı bir sağlık hareketi olan Daniel Planı içinde koçluk ve beslenme uzmanlığı yapan Tana Amen’in denenmiş teknikleriyle 2 haftada 5,5 kilo vermenizi vaad eden bu diyet, sağlıklı beslenme alışkanlığını da hayatınızın vazgeçilmez bir parçası haline getirmeyi amaçlıyor. Omni Diyeti, ikişer haftalık üç aşamadan ve bunu takip eden bir bakım planından oluşuyor. Tana Amen’in geliştirdiği program yemek yeme krizlerinin üstesinden gelmenize yardımcı olacak formülleri de içeriyor. 

Okuyucuyu tıp terimlerine boğmadan, detaylı ama kolay anlaşılabilir açıklamalar yapan Amen, tavsiye ettiği besinlerin sağlığa ve iyi bir yaşam sürdürmeye olan katkısını da anlatıyor. Kitap, samimi tavsiyelerle zaman zaman arkadaşlar arasında bir sohbet havasına bürünürken, Tana Amen bir beslenme koçu gibi her adımda okuyucuların yanında olarak onları cesaretlendiriyor. Neyi neden yapmaları gerektiğini açıklarken, okuyucunun aklına takılan tüm soruları yanıtlıyor. 

Siz de her seferinde başka bir diyete başlayıp istediğiniz sonucu tam anlamıyla alamadığınızı düşünüyorsanız, iki hafta içinde daha sağlıklı, mutlu ve enerjik hissetmenize yardımcı olacak ve beslenme ile ilişkinizi yeniden düzenleyecek Omni Diyeti’yle bir an önce tanışın!

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb