Oleg Cassini'de Vintage Rüzgarları esiyor… | Hanımların Dünyası

loading...

Oleg Cassini’de Vintage Rüzgarları esiyor…

Oleg Cassini’de Vintage Rüzgarları esiyor…

Nostaljik esintileri günümüze taşıyan Oleg Cassini’nin Vintage gelinlikleri güz gelinlerini bekliyor… 2012-2013 Sonbahar Kış sezon koleksiyonuna ait Vintage gelinlik tasarımlarını keşfetmeye hazır mısınız?

 

Son dönemlerde moda dünyasını kasıp kavuran “Vintage rüzgarı”, yeni sezonda Oleg Cassini gelinlik tasarımlarında da kendini gösteriyor. Eskiye dönüş rüzgarlarını en özel gününde hissetmek isteyenlerin tercihi olan Vintage gelinlikler, metrelerce kullanılan güpür ve tüllerle dikkat çekiyor.  Vintage rüzgarı estiren, nostaljik detaylar ile süslenmiş, beyaz ve fildişi renklerde gelinlikler, uzun ve kısa kuyruk alternatifleriyle gelin adaylarının gönlünü feth ediyor.  Ayrıca, etek ucu ve üstlerde bulunan pırıltılar, inci işlemeler romantizmin ve vintage tarzının en önemli göstergelerinden.

 

First Lady Jacqueline Kennedy’nin eşsiz ve unutulmayan stilinin mimarı;  Grace Kelly ve Marilyn Monroe gibi zamansız starların;  Renee Zellweger ve Taylor Swift gibi günümüz yıldızlarının vazgeçilmez tasarımcısı Oleg Cassini’nin 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonunun uygun fiyatlı ürünlerini keşfetmek için şimdiden Oleg Cassini mağazalarından randevularınızı alın…

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb