Oktay Kaynarca ile Melek Angun Boşanıyor!

Author

Categories

Share

Oktay Kaynarca ile Melek Angun çifti evliliklerini daha birinci yılını doldurmadan boşanma haberi ile gündeme geldiler. Geçen yaz Kilyos Solar Beach’te tüm ünlüler camiasının davetli olduğu şık bir düğün ile evlenen Oktay Kaynarca ile Melek Angun arasında soğuk rüzgarlar esiyor.

Oktay Kaynarca ve Melek Angun, evlilikleri bir yılı doldurmadan boşanmak üzere mahkemelik oldu. Geçtiğimiz gün İstanbul Aile Mahkemesi’nde dava açan ünlü oyuncu, evliliğin eşinin kıskançlığı yüzünden bittiğini ileri sürdü. Kaynarca, mahkemeye sunduğu boşanma dilekçesinde şöyle dedi:

“Aramızdaki şiddetli geçimsizlik, evliliğin ilk aylarından itibaren başladı. Beni kıskandığı için sürekli rencide edip sıkıntı yarattı. Oysa ben tiyatro, televizyon ve dizilerde rol alan bir oyuncuyum. Sanat dünyasında ve halk arasında tanındığım için kamuoyunda saygın bir kişiliğe sahibim. Dolayısıyla davalı ile aramda fikren ve ruhen büyük farklılıklar oluştu. Bana ve çevreme güvenmedi. Hatta müşterek konutumuza dahi gelmeme rıza göstermedi. İki aydan beri ayrı yaşamaktayız.”

10 ay önce evlendiği Melek Angun’a boşanma davası açan Oktay Kaynarca, eşinden herhangi bir tazminat ya da nafaka talebinde bulunmadı

Oktay Kaynarca ile Melek Angun

Author

Share