Oksijenli Su ile Saç Rengini Açmak | Hanımların Dünyası

loading...

Oksijenli Su ile Saç Rengini Açmak

Oksijenli Su ile Saç Rengini Açmak

Oksijenli su ile saç rengini açmak bir çok bayanın merak ettiği bir konudur. Bayanlar her zaman saçlarında değişiklik yapmak ister ama en zor değişiklik koyu renk saçı açık renge çevirmektir. Saçınızı açarken çok yıpranmasın ve çok masraf yapmamak istersiniz. Çok profesyonel işin ehli kuaförler 1 gün içinde siyah renk saçı platin sarısına çevirebiliyor tabi bunun için 1000 TL dolaylarında bir ücret talep ediyorlar. Bu kadar masraf yapmak istemiyoruz oksijenli su ile saç rengini açabilirmiyiz diye soruyorsanız size bu sorunun yanıtlarını vermek istedik.

Oksijenli su ile saç rengini açmak yalnızca açık renk saçlarda istenilen sonucu veriyor. Ayrıca oksijenli su ile saç açacaksanız en doğru mevsim yaz mevsiminin en yoğun yaşandığı güneşli günlerdir. Saçınızı komple oksijenli su ile ıslatıp güneşin altında kuruttuğunuzda saç renginizde açılmalar ve altın ışıltılar olacaktır. Ancak bu sadece maksimum 6 numara ve altında ki saç renkleri için geçerlidir. 6 numara üstü koyu renk saçlarda bir defada sonuç alamazsınız ve saçınızı çok fazla yıpratırsınız.

Eğer güneşin yoğun olmadığı kış ve sonbahar aylarında saçınızı oksijenli su ile açmak istiyorsanız yine saçınızı komple oksijenli su ile ıslatıp fön makinesi (saç kurutma makinesi) ile çok yoğun ısı olmamak şartı ile kurutun. Ama en iyi sonuç güneşte olur. Oksijenli su ile saç açmaktan ziyade sarı renk saçınız var ise ışıltı katmak için uygulayabilirsiniz.

Oksijenli su ile saç rengi açma işlemi uygulanacak maksimum renk koyuluğu;

Oksijenli Su ile Saç Rengini Açmak Mischa-Barton-Long-Hair-Style

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb