Ofis’te Çalışan Erkekler için Kıyafet Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

Ofis’te Çalışan Erkekler için Kıyafet Kombinleri

Ofis’te Çalışan Erkekler için Kıyafet Kombinleri

Ofis ortamında çalışan erkekler kıyafet kombinlerine daha fazla özen göstermeli. Özellikle spor kıyafetlerden kaçınırlarsa daha ciddi ve çekici bir görünüm oluşturabilirler.

Yaz kış üzerinizde ceket kullanırsanız kombininiz eksik kalmamış olur. Kışın daha kalın ceketler tercih etmenize gerek yok yazın giydiğiniz ince ceketleri kışında giyebilirsiniz bu ince ceketler sizin daha rahat hareket etmenize olanak sağlar.

Ayrıca işe giderken kış ise üzerinize giyeceğiniz mont veya kabanda çok önemli. Kesinlikle kıyafetiniz yani takım elbiseniz ile uyumlu bir kaban olması gerekmektedir. Takım elbise üzerine orta uzunlukta ki kabanlar ve trençkotlar çok şık uyum sağlamaktadır.

Takım elbise üzerine aksesuar olarak güneş gözlüğü tercih ederseniz çekiciliğiniz bir o kadar artacaktır. Güneş gözlüğü olarak spor olmayan kıyafetle Police model metal güneş gözlükleri en çok uyum sağlayanlardır. Aksesuar konusunda ki bir diğer ayrıntı da el çantası, saat ve eldiven. Üçü birbiri ile uyumlu bir ahenk içinde olmalı. Deri olarak tercih ettiğiniz erkeklere özel bir el çantası ile aynı renk tonunda bir deri eldiven veya kabanınız ile aynı tonda bir eldiven ve bunlarla uyumlu bir kol saati şıklığınızı tamamlayan unsurlar olacaktır.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb