Normal Doğum Yapan Ünlüler Hangileri?

Author

Categories

Share

Ünlülerin doğum çeşitlerini yaptığımız araştırma sonucu sizinle paylaşmak istedik. Özellikle bayanlar ünlülerin neler yaptığınız çoğu zaman örnek alırlar. Ayrıca ünlü annelerin dış görünüşlerinin kusursuz olmasından kaynaklı hangi doğum çeşidini tercih ettikleri de merak konusu.

Henüz doğruluğu kanıtlanmayan bir sürü iddialar var doğum ve kilolar ile alakalı. Bir çok kişi normal doğum yapan bayanların daha çabuk kilo verdiğini söylerken, sezeryan doğum yapıp çok kısa bir sürede yüksek miktarda kilo verip zayıflayanlar da var. Bu içeriğimiz’de Türkiye ve Dünyadan normal doğum yöntemi ile bebeğini dünyaya getiren ünlüleri paylaştık.

Normal Doğum Yapan Ünlüler

Demet Şener: İki çocuğunu da normal doğum yöntemi ile dünyaya getirmeyi tercih etti ve 7 saati aşkın bir süre doğum sancısı çektiğini söyledi.

Çağla Şikel: İki çocuğunu da normal doğum yöntemi ile doğurdu ancak epidural anestezi aldığı için ağrı hissetmedi.

Pınar Altuğ: Kızı Su’yu 12 saatlik bir doğum sancısı sonrasında normal doğum ile dünyaya getirdi, aynı zamanda epidural anestezi uygulanmış.

Nurgül Yeşilçay: Su da doğum yöntemini tercih etti. 20 saatlik bir doğum sancısının ardından ağrısız bir doğum gerçekleştirdiğini söyledi.

Gülben Ergen: İlk çocuğu Atlas’ı 8 saatlik doğum ağrısı sonrasında normal doğum ile dünyaya getirdi.

Deniz Akkaya: New York’da 18 saatlik sancı sonrasında 3 dakikada kızı Ayşe’yi normal doğum ve epidural anestezi eşliğinde doğurdu.

Beyonce: 3 kilo 175 gram ağırlığında doğan kızını normal doğum yöntemi ile dünyaya getirdi.

Gisele Bündchen: Victoria’s Secret meleklerinden biri olan Gisele Bündchen, evinde ki küvette su da doğum eşliğinde normal doğum ile bebeğini dünyaya getirdi.

Jessica Alba: Doğum sırasında Yoga nefesi ile hiçbir çığlık atmadan normal doğumla bebeğini dünyaya getirdi.

Pamela Anderson: İki oğlunu da evde suda doğum yöntemi ile hiçbir anestezi almadan doğurdu.

Adriana Lima: Victoria’s Secret meleklerinin en gözde ismi Adriana Lima, iki bebeğini de normal doğum yöntemi ile dünyaya getirdi.

Miranda Kerr: Bir zamanlar Victora’s Secret melekleri arasında yer alan Miranda Kerr, bebeğini tamamen doğal yollarla doğurdu ve epidural anesteziyi kesinlikle sağlıklı bulmadığını dile getirdi.

Kim Kardashian: Doğum sancılarının beklenmedik bir şekilde başlaması ile 5 hafta erken doğum yaptı.

Author

Share