Nisa Hastanesi | Hanımların Dünyası

loading...

Nisa Hastanesi

Nisa Hastanesi

Nisa Hastanesi

nisa-hastanesi-odalar

En popüler özel hastanelerden biri olan Nisa Hastanesi, 1994 yılında kurulmuştur. En ileri teknolojiler ile donatılan Nisa Hastanesi’nde tüm dallarda sağlık hizmeti verilmektedir. Profesyonel ve güçlü kadrosu ile tıpta ileri donanımların kullanıldığı özel hastaneye olan hasta memnuniyeti büyüktür. İstanbul’da ilk açılan özel hastanelerden biridir. Hasta ve yakınlarına gösterilen ilgi ve ihtimam ile benzerlerinden her konuda ayrılmayı başarmıştır. Sağlık alanındaki hizmetlerine 1987 yılında Aksa Polikliniği ile başlayan kurum, yeni hizmet zinciri Nisa Hastanesi’nin devreye girmesi ile tıp alanında büyüdükçe büyüdü.

nisa-hastanesi

Başhekim Bahri Teker’in açıklamasına Nisa Hastanesi’nin kurumsal sayfasından ulaşabilir, ayrıca özel hastane ile tüm bilgilere Nisahastanesi.com sitesi üzerinden erişebilirsiniz. Hastanede yatan hastalara her gün gazete dağıtımı ve TV yayını yapılmaktadır. İmkanlar bakımından birçok özel hastaneden daha üstün değerlere sahiptir Nisa Hastanesi. Hastanenin bünyesinde hasta moral desteği ile danışmanlık hizmetleri çok mühim bir misyonu yerine getirmektedir. Yalnızca tedavi ve iyileştirme üzerine değil, aynı zamanda iyileşme sürecini yakın takip, fiziksel ve ruhsal destek ve iyileşme sonrası süreci takip avantajlarına da sahiptir. 1994 yılında İstanbul’un Bahçelievler ilçesine bağlı Yenibosna semtinde E-5 ve E-6 karayolları üzerine kurulan Özel Nisa Hastanesi, merkezi bir konuma sahiptir. Atatürk Havalimanına 1 km uzaklıktadır. Tüm branşlardan hizmet vermekte olan modern mimariye sahip hastanede özellikle belli branşlardaki başarı dikkat çekmektedir.

nisa-hastanesi-odalar

Tedavi üniteleri: Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları. Cerrahi Birimler (Mikrocerrahi, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göz, Meme Hastalıkları, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, KBB Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi), Kadın Hastalıkları ve Doğum (Gebelik Takibi, Menopoz, İnfertilite-Kısırlık, Kadın Hastalıkları, Jinekolojik Cerrahi), Dahili Birimler (Astım-Alerji, Nöroloji, Kardiyoloji, Beslenme Diyet ve Zayıflama, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Cilt ve Zührevi Hastalıklar, Göğüs Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon).

nisa-hastanesi-ozel

Teşhis üniteleri: 6 ameliyathane, 3 doğumhane, check-up, acil servis, endoskopik cerrahi ve girişimler, genel yoğun bakım ünitesi, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, laboratuar, nörolojik testler, radyoloji ile yeni doğan yoğun bakım ünitesidir. Özel Nisa Hastanesi web sitesi üzerinden online randevu alabilirsiniz. Online laboratuar tahlil sonuçlarınızı kontrol edebilirsiniz. Site üzerinden hastane ile irtibata geçebilir, yorum bırakabilirsiniz. Nöbetçi eczaneleri buradan takip edebilirsiniz.

ozel-nisa-hastanesi

Nisa Hastanesi birçok devlet ve özel kurum ile anlaşmalı çalışır. Hasta haklarını daima korur. Hastane, vakıf anlayışı ile hizmet vermektedir. Tanı tedavi üniteleri, tıbbi donanımları ve uzman sağlık kadrosu ile önemli bir yere sahiptir. Nisa TV yayınına site üzerinden ulaşabilirsiniz. Fatih Caddesi Yenibosna İstanbul’da hizmet vermektedir. Telefon numarası 0212 454 44 00 üzerinden 7/24 hastaneye ulaşılabilir. Faks numarası 0212 452 33 36’dır. Mail ile irtibat kurulabilir: info@nisahastanesi.com mail adresini kullanabilirsiniz.

ÝZMÝR’ÝN EN BÜYÜK 5 HASTANESÝNDEN BÝRÝ OLAN MEDÝFEMA NÝSAN AYI ÝTÝBARÝYLE KAPILARINI HASTALAR HÝZMETE AÇTI. TORBALI’YA YAPILAN EN BÜYÜK YATIRIMLARDAN BÝRÝ OLAN MEDÝFEMA HASTANESÝ BAÞHEKÝMÝ FATÝH ÝNMEZ YAPILAN YATIRIM VE HASTANE HAKKINDA GENÝÞ BÝLGÝLER VERDÝ (ÝHA/ÝZMÝR-ÝHA)

Nisa Hastanesi Resimleri

ozel-nisa-hastanesinisa-hastanesi-istanbul-1nisa-hastanesi-istanbulnisa-hastanesi-istanbulnisa-hastanesi-1nisa-hastanesi

loading...
Etiketler:

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb