Nemlendirici Maske Tarifleri | Hanımların Dünyası

loading...

Nemlendirici Maske Tarifleri

Nemlendirici Maske Tarifleri

Nemlendirici Maske Tarifleri

Kuru cilt tipine sahipseniz birbirinden özel nemlendirici maske tarifleri ile tanışabilirsiniz. Kusursuz cilt tipine sahip olmanıza olanak tanıyan nemlendirici maske tarifleri şimdi özel püf noktaları ile sizlerle.

Özel Nemlendirici Cilt Maskesi Tarifi:

· Bal

· Süt

· Yumurta sarısı

Özel nemlendirici maske tarifi için bir adet yumurtanın sarısı ile beyazını ayıralım. Yumurtanın sarısını süt aracılığı le harmanlayalım. Elde ettiğimiz karışımın içerisine 1 yemek kaşığı bal ilave edelim. Maskeyi cilt üzerine sürerek 15 dakika boyunca bekleyelim.

Nemlendirici Maske Tarifi

Nemlendirici Maske Tarifi

Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Maske Tarifi

· Süt tozu

· Fesleğen yaprağı

· Kaynar su

Hassas ciltler için nemlendirici maske hazırlamak için bir tutam fesleğeni su aracılığı ile kaynatalım. Elde edilen karışımın içerisine süt tozu ilave edelim. Hazırladığımız özel karışımı süzelim ve soğumaya bırakalım.

Nemlendiren Maske Tarifi

· Yumurta sarısı

· Çilek

· Yulaf

· Zeytinyağı

Nemlendiren maske tarifi için 10 adet çileği belender ile püre haline getirelim. Hazırladığımız pürenin içerisine yulaf, zeytinyağı ve yumurta sarısı ilave edelim. Maskemizi cilt üzerine masaj yardımı ile iyice yedirelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim. Daha sonra cildimizi pamuk yardımı ile temizleyelim ve ardından durulayalım. Maske kullanımı sonrasında dilerseniz doğal maden suyu aracılığı ile cildinize tonik yapabilirsiniz. Eğer siyah noktalara elveda demek isteyenlerdenseniz siyah nokta bantlarından yararlanabilirsiniz. Birbirinden özel masketarifleri ile sizler de kusursuz güzelliğe merhaba diyebilirsiniz.

Nemlendirici Maske Tarifleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb