Ünlü Manken Natascha Ochsenknecht ile Vanspor’dan Umut Kekilli Nişanlandı

Author

Categories

Share

Sosyetik Alman güzel Van’a gelin geliyor
Alman oyuncu ve manken Natascha Ochsenknecht, Vansporlu futbolcu Umut Kekilli ile evlilik yolunda ilk adımı attı.

Alman sosyetesinin tanınmış ismi ve en ünlü mankenlerinden Natascha Ochsenknecht, Köln doğumlu sevgilisi, futbolcu Umut Kekilli ile nişanlandı.

Alman sinema yıldızı ve model Natascha Ochsenknecht, kendisinden 19 yaş genç sevgilisi, Vansporlu futbolcu Umut Kekilli ile nişanlandı. Bunte dergisine açıklama yapan Umut Kekilli, kendi aralarında nişan yaptıklarını ve yüzük taktıklarını duyurdu. 28 yaşındaki Umut Kekilli, yaş farkına rağmen Natascha Ochsenknecht ile son derece mutlu olduklarını ve kendisine ilk görüşte âşık olduğunu söyledi. Almanya’nın Köln şehrinde doğan Umut Kekilli ayrıca, “Ömrümü onunla birlikte geçirmek istiyorum” diye konuştu.

ÜÇ ÇOCUK ANNESİ

1964 doğumlu Natascha Ochsenknecht, Ocak 2009’da 16 yıllık eşi oyuncu Uwe Ochsenknecht’ten boşanmıştı. Ochsenknecht, boşanmanın ardından Kekilli ile görüntülenmişti.

Aleminnia Aachen, Victoria Köln, Bayer Leverkusen, FC Köln takımlarında forma giyen Kekilli, 2010 yılından bu yana Türkiye’de Kocaelispor, Konyaspor, Kartalspor, takımlarında top koşturdu. Kekilli, şu anda Belediye Vanspor’da orta saha mücadelesi veriyor ve transfer değeri ise 100 bin euro olarak görünüyor. Natascha
Ochsenknecht’tan 21, 20 ve 11 yaşlarında üç çocuk sahibi olan Uwe Ochsenknecht ise Almanya’nın zenginleri arasında yer alıyor.

Author

Share