Nars Kozmetik 2012 Makyaj Koleksiyonu

Author

Categories

Share

Nars Spring 2012 Koloeksiyonu, parlak ve eğlenceli renklerin zengin ve dolgun renkler ile kombinasyonu ile dikkat çekiyor.

 

Nars’ın kreatif direktörü François Nars tarafından yaratılan Spring 2012 Koloeksiyonu, parlak ve eğlenceli renklerin zengin ve dolgun renkler ile kombinasyonu ile dikkat çekiyor. François Nars, Spring 2012 kampanyası için hassas ve klasik güzelliğinin, bu taze ve güçlü koleksiyon ile uyumu sebebiyle Ginta Lapina ile çalışmayı seçmiş.

Kampanyanın imajlarında görülen makyajı elde etmek için Ginta’nın cildine öncelikle Santa Fe Sheer Glow Foundation ile ışıltılı verilip, ardından, kusursuz bir görünüm için Eden Loose Powder uygulanmış. Sonrasında, Zen Blush ile yanaklardaki boşluklar doldurulmuş ve şakaklara doğru dağıtılmış; rengi vurgulamak ve kontür vermek için elmacık kemikleri üzerine de Gaiety Blush uygulanmış.

Ginta’nın göz kapakları Pro Prime Smudge Proof Eyeshadow Base ile göz makyajına hazırlandıktan sonra Lhasa Single Eyeshadow uygulanıp, renk gözün üst iç köşesine doğru dağıtılmış. Albatross Highlighting Blush Powder ile kaşlar belirginleştirillirken, üst kirpik çizgisi boyunca da Dark Rite Soft Touch Shadow Pencil uygulanmış.

Kirpik dibine ise Rue Saint-Honoré Larger Than Life Long-Wear Eyeliner uygulanıp ve gözün dış köşesinde kuyruk etkisii yaratılmış. Kaşlar Blondie Single Eyeshadow ile belirginleştirilip ve kirpikler kıvrıldıktan sonra iki kat Larger Than Life Lengthening Mascara uygulanmış.. Dudaklar Amazon Lipliner Pencil ile belirginleştirildikten sonra, Valparaíso Pure Matte Lipstick ve Misbehave Lip Gloss uygulanarak ışıltı verilmiş. Görünüm, tırnaklara uygulanan Écume Nail Polish ile de tamamlanmış.

Author

Share