Mutlaka Satın Almanız Gereken 5 Çanta Modeli | Hanımların Dünyası

loading...

Mutlaka Satın Almanız Gereken 5 Çanta Modeli

Mutlaka Satın Almanız Gereken 5 Çanta Modeli

Çantalar bayanların vazgeçilmez aksesuarıdır. Son zamanlarda erkeklerinde sıklıkla kullanmaya başladığı çantalar, bayanlarda çok farklı modellerden oluşuyor. Bir bayanın dolabında mutlaka olması gereken 5 farklı çanta modelini içeriğimiz’de sizlerle paylaşmak istedik.

Tarzınız çok farklı olabilir ama bu çantaların her birine ihtiyacınız olacağından emin olabilirsiniz.

Portföy Model Çantalar

Portföy çanta genellikle az eşya taşıdığımız özel davetlerde tercih edilen bir çanta modelidir. Spor kıyafetler ile çok fazla tercih edilmese de farklı tasarımları ile spor bir hava katılabiliyor.

portfoy-canta-Clutch-Bag

Büyük El Çantası Modelleri

Büyük çantalar şüphesiz ki en çok kullandığımız çanta modelidir. Biz bayanlar dışarı çıkarken üşüdüğümüzde giyeceğimiz hırkadan iç çamaşırına, hijyenik ürünlerden kullandığımız tüm kozmetik ürünlerine kadar her an ihtiyacımız olacak her ürünü yanımızda taşımak isteriz. Bu durumlarda imdadımıza tabi ki geniş bir iç hacme sahip büyük el çantaları yetişiyor.

Büyük Geniş El Çantası-Celine Handbags

Postacı Model Çapraz Asılan Çantalar

Postacı model çapraz çantalar genellikle en rahat zamanımızda ( bir market alışverişi, sahil veya park yürüyüşü) ya da arkadaşlarınız ile kısa bir buluşma anında kullanılan çantalardır. Postacı çantalar sadece o an en çok ihtiyaç duyacağımız ürünleri yanımıza almamızı ve bu aşamada ellerimizin boş kalıp rahatlıkla yürüyebilmemiz sağlar.

Postacı Model Çapraz Çanta

Omuz çantası

Söylememize bile gerek yok aslında, her kadının bir omuz çantası mutlaka vardır. Peki neden? Çünkü hem pratik, hem rahatlardır. Tüm özel eşyalarınızı güvenle taşıyacaklarına dair sessiz bir yemin etmiş gibiler.

Omuz Çantası shoulder bags

Plaj ve Havuz Çantası

Plaj çantaları genellikle hasır, şeffaf veya bez tasarımlardan oluşuyor ve oldukça geniş bir yapıya sahiptir. Plaj çantası yazın plaja inerken yanımıza alacağımız havlu, güneş kremi, yedek bikini, özel eşyalar vb. malzemelerimizi rahatlıkla taşıyabilme imkanı sağlıyor. Ayrıca plaj çantaları yalnızca plajda değil havuza giderken havuz kenarında ihtiyaç duyacağımız eşyalarımızı yanımızda taşımamıza yardımcı oluyor.

Beach Bag Plaj Çantası Havuz Çantası

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb