Muhteşem Koleksiyonlu 2015 Dantelli Gelinlik Modelleri

Author

Categories

Share

Romantik, kadınsı ve güzel hazırlanmış bir gelinlik her bayanın hayalidir. Bütün bu kelimeleri bir araya getiren en güzel 2015 dantelli gelinlik modellerini ise sizler için hazırladık. Oldukça farklı ve tıpkı bir peri edasıyla kendinizi hissedeceğiniz bu güzel gelinlikler tasarımları ile de göz dolduruyor.

Dantelli gelinlikler adeta en parlak dönemlerini yaşıyor diyebiliriz. Üretildiği günden bu yana bayanlarımızın fazlası ile beğendiği dantelli gelinlik modelleri hem kapalı hem de açık bayanlarımıza hitap ediyor.

Özenle seçilmiş dantel, sırt ve yaka oyuntuları, boncuklu kemer üzerinde nefis ayrıntılar gelinlikle birleşince ortaya izlenilesi bir model çıkıyor adeta. Bütün bu unsurlar bayanlarımızın siluetini vurgulamak için bir araya gelirler.

Yeni Modeller Çarpıcı Detaylar

2015 dantelli gelinlik modelleri her geçen yıla meydan okurcasına adeta bayanlarımızın hayallerini süslemenin yanında bu hayallerini en iyi şekilde yaşamalarına fırsat sağlamaktadır. İster hazır gelinlik olsun, ister kendinize özel bir gelinlik istiyorsanız bu modeller güzel fikir almanıza yardımcı olacaktır. Yurt dışı tasarımı olan bu dantelli modelleri Eddy Wedding markası ile satıştadır. Özellikle küçük detaylara da dikkat etmenizi öneriyoruz. Çünkü en küçük detay bile bir gelinliği görünüşünü tamamen değiştirebilir. İşte bu nefes kesen muhteşem koleksiyonlu 2015 dantelli gelinlik modelleri :

 

Author

Share