Modern ve Farklı 2015 Duvar Ünitesi Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Modern ve Farklı 2015 Duvar Ünitesi Modelleri

Modern ve Farklı 2015 Duvar Ünitesi Modelleri

Duvar üniteleri günümüzde çok farklı modelleri olan mobilya ürünleridir. Tek parça, raflı, vitrinli, klasik, spor, küçük, büyük derken binlerce modeli görmek mümkündür. Ama ayrı parçalara sahip olsa da bir bütünlüğü oluşturan duvar üniteleri gerekli bir mobilya eşyası olarak görülmelidir. Eskiden tercih edilen vitrin takımların yerini artık şık duvar üniteleri aldı. Hem derli toplu, hem de modern bir görüntü veren duvar üniteleri de odanızı durumuna göre tercih yaparak dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Minimalist tarzda modern eğilimlerle oluşturulan duvar ünitesi tasarımları sizlere geniş bir yelpaze sunmaktadır. Depolama alanı olarak kullanabileceğiniz dolaplar, televizyon ve diğer gerekli elektronik ürünlerinizi tv ünitesi sayesinde kullanabilirsiniz. Hatta kitaplarınızı, Cd’lerinizi gibi daha birçok ürünleri de tv ünitesinde kullanabilirsiniz. Odanın dekoruna uygun kitap, cd, biblo, çiçek, süs eşyası koyarak süslemesini tamamlayabilirsiniz.

Modern ve farklı 2015 duvar üniteleri ise hem fonksiyonel hem de dekoratiftir. Yayınlayacağımız modeller özel üretim olup, isteğe göre sizlerde aynı ya da benzer modellerle duvar ünitenizi yaptırabilirsiniz. İşte hem salon hem de oturma odası için kullanılabilen duvar üniteleri:

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb