Modern Tasarımda Dublex Ev Dekorasyonu | Hanımların Dünyası

loading...

Modern Tasarımda Dublex Ev Dekorasyonu

Modern Tasarımda Dublex Ev Dekorasyonu

Bu içeriğimiz’de sizlere Londra’dan bir ev dekorasyonu göstermek istedik. Asma katlı dublex olarak tasarlanan evin dekorasyonu da oldukça ferah ve kullanışlı. Modern mobilya ve aksesuarların yer aldığı dekorasyon‘da rahatlık ön planda tutulmuş ve yoğunluktan uzak dizayn edilmiş.

Salon ve Mutfak

Salon ve mutfak bölümü Amerikan mutfak tarzı ile ikisi bir arada olarak tasarlanmış. Amerikan mutfaklar ülkemizde ki bayanların mutfakta fazlasıyla kalıp yemekler yapmasından dolayı koku sorunu yaşamamak için tercih edilmez. Oysa ki rahat bir yaşam sürenler için ideal bir dekorasyon detayıdır Amerikan mutfaklar.

Çalışma Alanı

Çalışma alanı olarak asma katın giriş bölümü tercih edilmiş. Hem fazla yer kaplamadan hemde ihtiyaca uygun şekilde tasarlanan çalışma alanı’da oldukça modern görünümde.

Modern, Lüks Tasarımda Çalışma Alanı Dekorasyonu - Çalışma Masası Ofis

Yatak Odası

Yatak Odalar’da modern dışında eskiden yeni kullanıma getirilmiş mobilya parçaları kullanılmış. Daha doğrusu klasik ile modern arasında bir bağ oluşturulmuş.

Banyo

Banyo tamamen modern detaylar kullanılarak oluşturulmuş ve dikkat çekici şekilde lüks dizayn edilmiş. Küçük bir alan olmasına rağmen oldukça kullanışlı ve ferah bir görünüm yansıtılmış.

Modern ve Lüks Tasarımda Banyo Dekorasyonu

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb