Modern Tasarım Eames Sandalyeler ile Dekorasyon

Author

Categories

Share

Bu içeriğim’de sizlere dünyaca ünlü Eames sandalyeler ile oluşturulan dekorasyon örneklerinden söz etmek istedim. Eames sandalyeler çok eski yıllardan beri popülerliğini koruyor. Yurtdışında adet fiyatları 1000 dolar gibi fiyatlara satılmaktadır ancak siz benzerlerini Türkiye’de 100 TL gibi uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Beyaz Eames Sandalyeler ile Ahşap Masa Uyumu

Eames sandalyeler ile muhteşem bir uyum yakalamak istiyorsanız ahşap masa tercih etmenizi tavsiye ederim. Ahşap ayaklı beyaz Eames sandalye ve ahşap masa ile çok şık modern bir yemek odası dizaynı elde edebilirsiniz. Ahşap dekorasyon mekanları her zaman kaliteli ve zengin gösterir bunu da unutmayın.

Beyaz Renk Eames Sandalye Modelleri ve Ahşap Masa Dekorasyonu (1) Beyaz Renk Eames Sandalye Modelleri ve Ahşap Masa Dekorasyonu (2) Beyaz Renk Eames Sandalye Modelleri ve Ahşap Masa Dekorasyonu (3)

Siyahın Asilliği Eames Sandalye Modellerinde de Kendini Konuşturuyor

Siyahın asilliğinden söz etmeye gerek yok sanırım. Siyah renk girdiği her ortamda dikkat çekici ve kendine özel ruhunu ortaya çıkarıyor. Eames sandalyelerde de ahşap ayaklar ile siyah renkler harika bir görünüm oluşturuyor.

 

Siyah Renk Eames Sandalye Modelleri ile Yemek Masası Dekorasyonu (2) Siyah Renk Eames Sandalye Modelleri ile Yemek Masası Dekorasyonu (3) Siyah Renk Eames Sandalye Modelleri ile Yemek Masası Dekorasyonu (1)

Renkli Eames Sandalyeler ile Evler Cıvıl Cıvıl

Evinize renk katmak ama aynı zamanda modern ve kaliteli görünmesini istiyorsanız Yemek odası bölümünde renkli Eames sandalyeleri alışveriş listenize eklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Eames sandalye modellerini Türkiye’de Adore markasında 99,90 TL’ye satın alabilirsiniz.

Ayrıca Evmanya.com’da da 99 TL’ye satılıyorlar.
Eames Sandalyeler

http://avaxhome.ws/blogs/FAV2009 - My blog Renkli Eames Sandalye Modelleri ile Yemek Masası Dekorasyonu (3) Renkli Eames Sandalye Modelleri ile Yemek Masası Dekorasyonu (1)

Author

Share