Moda Trendlerinde Yaza Damgasını Vuran 10 Parça

Author

Categories

Share

Her yaz, farklı renkler, ayakkabılar, elbiseler, aksesuarlar ve kombiler trend oluyor. Bu yaz da trend olan ve yaza damgasını vuran en belirgin 10 tarz ve kıyafet var. Yazın her gününde moda olan bu parçaları görmek mümkün.

70’lerden Esintiler

2015 yılının yaz aylarında 70’lerin izlerini görüyoruz. Çantalar, aksesuarlar, etekler ve elbiselere yansıyan 70’ler bizimle buluşuyor.

Yaza Damgasını Vuran 10 Parça

1- Denim Parçalar
Denim şortlar, pantolonlar, elbiseler ve gömlekler bu yaz gardırobumuzun en seçkin parçaları oluyor. Kombinlemesi ve kullanması rahat olan denim parçalar, günlük kombinlerimizin vazgeçilmezlerinden.


2- İspanyol Paça Pantolonlar
Son yılların gözde pantolon modeli olan İspanyol paçalar, bu yaz oldukça renkli bir görünüm sergiliyor. Pastel renklerde olan İspanyol paça pantolonları, yine aynı tonlarda tişört, gömlek ve çantalarla kullanmak mümkün.


3- A Kesim Etekler
70’li yılların parçalarından olan A kesim etekler, bu yazın kombinelerinde yerini alıyor. Kot veya kumaş olarak tercih edilen etekler ile her ayakkabıyı ve aksesuarı kullanmak mümkün oluyor.


4- Örgü Detaylar
Örgü detaylı büstiyerler, yüksek bel pantlonlar ve midi boy etekler ile uyum sağlıyor.


5- Bandanalar
Sezonun en trend aksesuarı; bandanalar. Farklı renk ve desendeki bandanalar spor kıyafetlerin, denim kombinlerin renkli aksesuar parçalarından oluyor.


6- Püskül Detaylar
Eteklerde, elbiselerde, tişörtlerde, çantalarda ve aksesuarlarda gördüğümüz püsküller, yazın trend detaylarından biri.


7- Bucket Bag
Büzgülü çanta olarak da bildiğimiz Bucket Bag’ler, artık her mağazada gördüğümüz tarzlardan biri.


8- Kimono
Gecenin hafif serinliğinden, günün sıcağından koruyan parçalardır. Çeşitli renkleri ve etnik desenleri ile kombinlerde yerini alıyor.


9- Gömlek Elbiseler
Hem gündüz hem de akşam kombinlerine uyum sağlayan gömlek elbiseler; spor ayakkabılar, topuklu ayakkabılar veya sandaletler ile kombinlenebiliyor.


10- Omuzları Açık Bluzlar
Yazın trendlerinden biri de omuzları açık bluzlar oluyor. Bu bluzları her mağazada ve sokakta görebiliriz.

Author

Share