Moda da Boy Gösteren Erkek Giyim Trendleri

Author

Categories

Share

Moda da Boy Gösteren Erkek Giyim Trendleri

 

Erkek giyim modellerine tasarımcıların yeni buluşları sayesinde birbirinden şık değişik erkek giyim modelleri ile karşılaşmanız oldukça mümkündür.Yeni tasarımların ve trendlerin ortaya çıktığı moda dünyasında, 2016 yaz modası marjinal erkekler için biçilmiş kaftan. Erkeklerin de kadınlar kadar giyimlerine dikkat ettiği şu yıllarda, farklılaşmak isteyen erkekler marjinal parçaları kullanmayı seçiyor. Oldukça iddialı ve cesaret isteyen bu parçalar, erkeklere farklı bir hava katıyor. Yakışıklı beylerin doğal sırları giyimlerinden ortaya çıkıyor. Modaya ses getiren erkek giyim modellerine oldukça rastlamaktayız. Peki, 2016 yazında, erkeklerin giyeceği kıyafetlerde önemli moda kuralları ve ipuçları neler? Bu sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz;

• Yıllardır kadınlara özgü olan dantel ve ipek kumaşlar, artık erkek modasının da birer parçası haline geldi. Bu modaya uymak için, en doğru dozu yakalamak çok önemli. Bu durumda erkeklerin de bu kumaşları içeren kıyafetleri kullanmasında pek bir sıkıntı görünmüyor.

• Moda rüzgarının umulmadık yerlerden estiği şu günlerde, erkek giyimlerinde Uzak doğu esintilerini görmek mümkün.

• 1970’lerin modası olan çiçek desenleri, 2016 yazında da erkeklerin üzerinde açacak. Çiçek desenli giyimler, bu yıl erkek modasına yön verecek gibi görünüyor.

• 2016 erkek giyim modası, kadın modacıların ruhunu yansıttığı giyimlerle dolu gibi görünüyor. Bu da erkek giyimde, modanın yönünü değiştirmeyi başarıyor.

• 2016 Sonbahar/Kış sezonunda, erkek modasının en etkili parçalarından biri de Bomber ceketler. Oldukça marjinal olduğu düşünülen bu ceketler, erkek modasında önemli bir yer taşıyacak ve düşünülenin aksine erkeklere etkileyici bir hava katacak.Erkeklerin büyülü dünyası yeni modeller ile tanışma vakti geldi.

 

Moda da Boy Gösteren Erkek Giyim Trendleri Resimleri

Author

Share