Miranda Kerr

Author

Categories

Share

Miranda Kerr

 

Sizlere Miranda Kerr hayatı ve kim olduğu hakkında bilgiler vereceğiz. Bildiğiniz gibi Mirando Kerr bit top modeldir. Miranda Kerr yirmi nisan bin dokuz yüz seksen üç tarihinde Avustralya şehrinde dünyaya gelmiştir. Miranda Kerr modeller arasında en tanınan bir isim haline gelmiştir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Miranda Kerry ailenin ikinci çocuğu olmaktadır. Bu mankenin çocuğu da Avustralya Sidney ilçesinde geçmiştir. Miranda Kerr on üç yaşına geldiği zaman gençlik dergisinde kapalk yüzü olmuştur. Hatta gençlik dergisinde de güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Daha sonra Miranda Kerr bir mankenlik ajansında sözleşme imzaladı. Ardından da televizyon ekranlarında bir reklamda yer almıştır. Hatta Yeni Zelanda da gerçekleşen bir moda dergisinde de kapak yüzü olmuştur. Bunu sakın unutmayınız.

Miranda Kerr iki bin dört tarihinde New York ülkesine taşınmıştır. Bu ülkede bir çok marka da mankenlik işi yapmıştır. Bu markalardan bazıları şunlardır. Baby phot Lisa ho Jets John Richmand Swinvear Roberto Cavalli ve Areti J olmaktadır. Miranda Kerr bin altı tarihinde ise Maybelline adlı bir kozmetik ile de anlaşma yapmıştır. Aynı yıl içerisinde bir iç giyim firması ile de anlaşma yapmıştır. Sonrada defilelerde boy göstermeye başlamıştır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Miranda Kerr iki bin on bir tarihinde iç giyim defilelerinde iki buçuk milyon dolarlık olan sütyenin tanıtımını yapmıştır. Miranda Kerr hakkında bilmediğiniz bilgiler bilmeyenler ile ilgili ve hayat hakkında her şey bu yazı da yer almaktadır.

Miranda Kerr yirmi üç temmuz tarihinde ve iki bin on yılında sinema oyuncusu olan Orlanda Bloom adlı kişi ile dünya evine girmiştir. İki bin on bir yılında da bir oğlu dünyaya gelmiştir. İsmi de Flynn Christopher Bloom. Ama Miranda Kerr iki bin on üç yılında eşinden boşanmıştır. Miranda Kerr iki bin on dört yılında bir mücevher markasını tanıtmak için podyumda bulunmuştur. O mücevher de üç milyon dolarlık pırlantaydı. Miranda Kerr ile ilgili her şey bu sayfada bulunmaktadır. Miranda Kerr resimleri de bu sayfada yer alır. Ya da isterseniz Mıranda Kerr modeli sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. Sık olarak sosyal medyaya fotoğraf ve video paylaşımlarını yapıyor.

Takipçileri sosyal medya da Miranda Kerr ünlü mankenin bebeklik fotoğrafını da keşfetmişlerdir. Sizde görmek için hemen Miranda Kerr takibe almanız gerekiyor. Miranda Kerr sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile sosyal medyayı adeta sallamaktadır. Miranda Kerr yüz hatları ve vücudu kusursuzdur. Ayrıca Mıranda Kerr mavi gözleri ile de çok beğeni toplamaktadır. Miranda Kerr kesinlikle güzelliği tartışılmaz bile. Her podyuma çıktığı zaman da podyumu sallar ve ortalığı mavi gözleri ile yıkılmaktadır. Miranda Kerr hep bilindik markalar ile çalışmaktadır. Bilindik markalar ile çalışmak ona çok huzur veriyor. Ünlü model yaptığın işi ailesi tarafından da çok saygı görülmektedir.

Gençlik yıllarından itibaren dergilerde hep kapak yüzü oluyordu kendisi. Çok saf ve temiz bir bir kalbi vardır. İlinde bile asla gergin ortamlar yaratmaz ve gergin de olmamaktadır. Miranda Kerr işinde hep özel bir çaba göstermektedir. Miranda Kerr aynı zaman da dünyaca ünlü biri olmaktadır. Miranda Kerr evlendiği tören sade olmaktadır. Dünyaca ünlü model olan Miranda Kerr gelinliği ile de çok konuşulan bir isim olmuştur. Çünkü gelnliği biraz daha kapalıydı. Ama onun için çok farklı ve özeldir. Resimöleri sitemizde de zaten görebilirsiniz. Miranda Kerr kendini çok iyi ifade eden de bir model olmaktadır.

Miranda Kerr çalışmayı çok seven bir bayandı aynı zamanda. Bunu bilin. Miranda Kerr iki bin on yedi yılında Snapchat kurucusu olan Evan Spiegel ile dünya evine girmiştir. Evlilikleri de düğün ile yapılmıştır. Zaten Mirlanda Kerr ile Evan Spiegel iki yıldır da ilişkileri vardır. Bu çiftin düğünleri people de bir bahçede aile arasında ve seksen kişilik de bir katılma ile düğünleri yapılmıştır. Bu evliliği eski eşi de biliyor ve magazinde de biz modern insanlarız demiştir. Herkesi bu konuşma ile çok içerisinde bırakmıştır. Mirlanda Kerr düğünde ve gelinliği ile çok dikkat çekici olmaktaydı. Hatta oğlu Flynn de annesinin eşini çok beğeniyor ve seviyordu. Annesi onun birlikte olduğundan itibaren oğluyla tanıştırmıştı.

Miranda Kerr Resimleri

Author

Share

Önceki İçerikAlessandra Ambrosio
Sonraki İçerikGisela Bundchen Hayatı