Miranda Kerr ve Helena Christensen’ın Tercihi Reebok RealFlex | Hanımların Dünyası

loading...

Miranda Kerr ve Helena Christensen’ın Tercihi Reebok RealFlex

Miranda Kerr ve Helena Christensen’ın Tercihi Reebok RealFlex

Dünyaca ünlü süper modeller Miranda Kerr ve Helena Christensen, Reebok RealFlex hayranı! Spor yaparken Reebok RealFlex modellerini tercih eden süper modeller, hafifliğin ve esnekliğin keyfini çıkarıyor.

 

Miranda Kerr spor salonunda ve Los Angeles’taki evinde koşarken Reebok RealFlex ayakkabıların harika bir seçim olduğunu söylüyor.

Helena Christensen ise New York – Central Park’ta düzenli olarak yaptığı koşularında Reebok RealFlex ayakkabıların sağladığı hafiflik ve esneklik sayesinde en büyük yardımcısı olarak görüyor.

 

Miranda Kerr Reebok RealFlex ayakkabılarına olan sevgisini şöyle dile getiriyor: “Bu ayakkabıların sunduğu hafiflik ve doğal hareket hissini seviyorum. Spor yaparken rahat etmeniz çok önemli, özellikle de koşarken. Bu ayakkabılar bana gereken her şeyi sunuyor ve parlak renkleriyle antrenmanıma neşe katıyor!”

 

Reebok RealFlex tabanında yer alan birbirinden bağımsız ve çok yönlü sensörler sayesinde ayağınızın doğal hareketlerini destekliyor ve bir spor ayakkabıdan beklenen korumayı sağlıyor. Sensörler, koşu ve antrenman esnasında ayağınıza tam uyum sağlayarak, doğal hareket ve esneklik hissini artırıyor. Reebok RealFlex maksimum destek sunarken aynı zamanda ekstra hafif ve minimalist bir tasarıma sahip. 2011’de piyasaya çıktığı günden bu yana “esnek ve dayanıklı” olarak anılan Reebok RealFlex, tüketicilerin “yastık üzerinde yürüyor gibi” ve “ayağınızda yokmuş kadar hafif” vb. gibi olumlu yorumlarına sahip.

 

Helena Christensen’dan Eğlenceli Bir Koşu İçin İpuçları

 

“Her zaman düzenli bir şekilde ısınıp sonrasında dinlendiğimden emin olurum. Genellikle, ısınmak için önce birkaç dakika yürürüm. Sonrasında esneme hareketleri yapıp antrenmana hazırlanırım.”

 

“Boksun yanında, koşmaktan hoşlanırım. Çoğunlukla dönüşümlü olarak koşu ve tempolu yürüyüş yaparım – bu kuvvet ve dayanma gücünü artırmak açısından harika.”

 

“Genellikle günün geri kalanı için enerji depolamak için sabahları ya da akşam eve geldiğimde koşarım. Böylelikle kafamdaki düşünceleri silerek, akşam için rahatlarım ve tabii antrenman sonrası harika bir yemeği hak ederim.”

“Yağmurda koşmayı çok severim.  Çünkü kendimi özgür hissederim. Ayrıca müzik dinlemek de benim için olmazsa olmazdır. Kulağımda müzik olmadan kesinlikle koşamam.”

 

“Koşmaya başladığınızda artık antrenman yapmamak için bahaneniz kalmıyor! Koşarken esnek ve rahat hissedersiniz. Öncesinde bir hazırlık gerektirmez. Eğer sadece 15 dakikam varsa, 15 dakika boyunca koşarım, bahane yok!”

 

“Yanımda her zaman su taşırım ve yeterince su içtiğimden emin olurum. Bu vücudunuzun serin kalması ve gerekli fonksiyonlarını yerine getirmesi açısından çok önemlidir. Su tüketmek ayrıca cildiniz için de harikadır.”

“Mesleğimdeki uzun seneler sonunda doğru duruşu öğrendim. Dik durarak koşmalısınız, böylece tüm kaslarınıza fayda sağlarsınız ve bu duruşunuzu günlük hayatınıza da taşırsınız. Doğru durursanız, görünüşünüz güzelleşir ve daha iyi hissedersiniz.”

 

“Doğru ayakkabıya yatırım yapmak çok önemlidir. Reebok RealFlex koşarken ayaklarınızın esnekliğini arttırmak için tasarlandı. Böylelikle ayağınızın doğal hareketlerine destek sağlar ve dengenizi korumanıza yardım eder. Antrenman yaptığımda onları giyiyorum. Hafifliğini ve tasarımını seviyorum – parlak renkleri kendimi her zaman pozitif hissettiriyor!”

 

 

 

Miranda Kerr’den Eğlenceli Bir Antrenman İçin İpuçları

 

“Vaktim olduğunda genellikle yürüyüşü tercih ederim, dolayısıyla ayakkabının hafifliği ve rahatlığı benim için çok önemlidir.”

 

“Antrenmanınıza eşlik eden harika bir müzik olduğundan emin olun! Farklı müzik türleri antrenmanınıza devam etmenize ve motive olmanıza yardımcı olur.”

 

“Tam anlamıyla esnediğinizden emin olmalısınız. Sabahları çakra egzersizlerinden büyük keyif alırım. Böylece günün geri kalanı için enerji depolarım. Egzersiz öncesi ve sonrasında esneme çok önemlidir. Böylece vücudunuzu hazırlar ve doğru hareket etmesini sağlarsınız.”

 

“Benim favori 3 fitness hareketim şöyle:

 

 

  1. Ellerim ve dirseklerim yerdeyken, bacağımı geriye uzatıp yana ve arkaya doğru tekme hareketi yapıyorum. Topuğumu diagonal bir şekilde uzatıp sonra tekrar eski haline getirdiğimden emin olurum. Bu hareketi iki bacak için tekrarlarım.

 

  1. İki bacağım üst üste gelecek şekilde yerde yan olarak yatarken, üstteki bacağımı kaldırıp dairesel hareketler yaparım. Bunu 12 kez tekrarlarım. Bu hareketi diğer bacak için de yine 12 kez yaparım.

 

  1. Ellerim ve dirseklerim yerde olacak şekilde, bir bacağımı bükük tutup, diğer bacağımı düz bir şekilde geriye doğru uzatırım. Gergin olan bacağı kalça seviyesinden yukarı doğru kaldırırım, sonra tekrar aşağı indiririm. Bu hareketi iki bacak için de 3 set halinde yaparım.  Bu hareketi yaparken bacağın gergin olması çok önemlidir.”

 

 

“Unutmayın ki sağlık en büyük varlıktır ve insanın kendine dikkat etmesi çok önemlidir. Böylece hayatınıza en iyi şekilde devam edebilirsiniz.”

 

“Spor yaparken Reebok RealFlex giyiyorum. En çok hafifliğini ve ayağımın doğal hareketlerini desteklemesini seviyorum. Spor yaparken rahat olmak çok önemlidir ve bu ayakkabılar bana ihtiyacım olan rahatlığı sağlıyor. Ayrıca harika renkleriyle egzersizinize neşe katıyor!”

loading...
Etiketler:

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb