Miranda Kerr Hayatı ve Moda Tarzı

Author

Categories

Share

 

Victoria’s Secret melekleri denilince akla ilk gelen isimler arasında şüphesiz ki Miranda Kerr‘de gelmektedir. Victoria’s Secret’ın başarılı ve güzel mankeni Miranda Kerr 20 Nisan 1983 yılında Sidney’de Dünyaya geldi. 30 yaşında olmasına rağmen çok genç ve güzel görünen Avustralyalı güzel manken Miranda Kerr Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip.

Miranda Kerr mankenlik hayatına ilk kez 13 yaşında Dolly adlı gençlik dergisinin düzenlediği kapak yüzü yarışmasında elde ettiği birincilik ile adım atmış. Avustralya’da geçirdiği yoğun mankenlik temposunda başarıdan başarıya atlayarak ismini kısa sürede tüm Avustralya ve Yeni Zelanda’ya duyurmayı başarır. 2004 yılında bir çok ünlü markanın tanıtım yüzü olarak boy gösteren Miranda Kerr, ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret tanıtımlarında yer almayı da başarır. Tanıtımlarında yer aldığı Victoria’s Secret’ın 2006 yılında itibaren Dünya’da büyük ses getiren defilelerinde en önemli isimler arasında yer almaya başlar ve bir an da tüm Dünya’nın yakından tanıdığı bir isim olur.

Miranda Kerr başarılı kariyerinin yanı sıra özel hayatında da başarılı bir yaşan sürüyor. Miranda Kerr 23 Temmuz 2010 yılında ünlü ve yakışıklı sinema oyuncusu  Orlando Bloom ile evlendi. Evliliğin ardından 06 Ocak 2011 tarihinde Flynn Christopher Bloom isimli oğlunu Dünya’ya getirdi.

Author

Share