Miranda Kerr, Dosso Dossi Fashion Show 2014 | Hanımların Dünyası

loading...

Miranda Kerr, Dosso Dossi Fashion Show 2014

Miranda Kerr, Dosso Dossi Fashion Show 2014

Avustralyalı top model Miranda Kerr, Antalya’daki Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıktı. Gülümseyerek çıktığı podyumda ise başına beklenmedik bir olay geldi.

Defilede 4 kıyafet tanıtan Kerr, ikinci kez podyumda boy gösterdiği anda yüksek topuklu siyah ayakkabısı ayağından çıktı. Eğilerek ayakkabısını düzeltmek zorunda kalan Kerr, podyum yürüyüşünü başarıyla tamamladı.

Miranda Kerr, yaşadığı talihsizlikle ilgili, “Ben de insanım. Böyle şeyleri fazlasıyla yaşadım” dedi.

Dünyaca ünlü top model Miranda Kerr, Antalya’da, Expo Center’da düzenlenen Dosso Dossi Fasihon Show’da podyuma çıktı. Osmanlı saray bahçesi olarak düzenlenen podyumda 3 farklı firmanın ilkbahar ve yaz koleksiyonundan parçalar taşıyan Miranda Kerr, 2011 Victoria’s Secret defilesinde taşıdığı 2.5 milyon dolarlık sütyenin ardından 3 milyon dolar fiyat biçilen takı setiyle Antalya’daki podyumda kendi rekorunu kırdı.

İlkinde çiçek desenli elbiseyle yürüyen dünyaca ünlü top model Kerr, jean pantolon ve deri ceketten oluşan kombinasyonu tanıtmak için ikinci kez podyumda göründüğü anda yüksek topuklu siyah ayakkabısı topuğundan çıktı. Kerr, önce ayak manevrasıyla ayakkabıyı yeniden giymeye çalışsa da talihsizlik yakasını bırakmadı.

Birkaç adım sonra ayakkabı yeniden aynı yerden çıktı. Bu kez eğilerek ayakkabısını giyen Kerr, podyumda yürüyüşünü başarıyla tamamladı. Miranda Kerr, üçüncü kez podyumda göründüğünde 12 ustanın 2.5 aylık çalışması sonucu ortaya çıkan, 2014 pırlanta taşla işli 3 milyon değerindeki takı setini silah elbiseyle birlikte taşıdı.

Kerr, Dosso Dossi podyumunda finali yerlere kadar uzanan ve başında kır çiçeklerinden taç taşıdığı fuşya rengi elbiseyle yaptı.

Defilenin ardından Dosso Dossi CEO’su Hikmet Eraslan’la basın toplantısına katılan Miranda Kerr, salonu Türkçe “Merhaba” diyerek selamladı. Türkiye’de olmaktan mutlu olduğunu belirten Kerr, “Benim için özel bir gün” dedi.

New York’taki hava şartlarından dolayı Türkiye’ye gelmesinin geciktiğini aktaran Kerr, Antalya’yı gezmek için düşlediği zamanı yaratamayacağını söyledi.

Kerr, “Çocuğumu görmek için biran önce eve gitmek istiyorum. Umarım yazın tekrar gelirim” dedi.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb