Miracle Blade Birinci Sınıf Dilimleyici Bıçak | Hanımların Dünyası

loading...

Miracle Blade Birinci Sınıf Dilimleyici Bıçak

Miracle Blade Birinci Sınıf Dilimleyici Bıçak

Kesme, doğrama ve dilimlemede kolaylık ve sadeliğin sırrı

Miracle Blade Birinci Sınıf Dilimleyici birçok yiyecek çeşidi için kullanılabilir. Miracle Blade kullanırken güç harçamanıza gerek kalmaz, yiyecekleri kolaylıkla dilimlersiniz.

Hem kalın hem de ince dilimler için

Bıçağınızı yiyeceğin üzerine hafifçe bastırın ve dilimleri uzun, düzgün hamlelerle elde edin. Bırakın Miracle Blade Dilimleyici kesme işini sizin yerinize yapsın.

Güç harcamadan etleri dilimleyin

Et kesmek gerçekten zor iştir, ama bu durum artık Miracle Blade Birinci Sınıf Dilimleyici sahipleri için söz konusu değil. Bıçağınızın ucunu hafifçe aşağıya doğru eğin ve etin liflerinin doğrultusunda düzgün ve uzun hamlelerle dilimlemeyi gerçekleştirin. Biftek, tavuk veya hindileri kesmeden once fırından çıkarark 10 ila 15 dakika dinlenmeye bırakırsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz.

Donmuş gıdaları bıçağınızın ucuyla kesmeye başlayın ve düzgün hatlar elde etmek adına kendinize doğru çekin. Bu şekilde devam ederek donmuş gıdaları kolayca dilimleyebilirisiniz.Donmuş gıdaları kesmek artık çok kolay

Ekmek ve pastalar

Uzun, hafif ve düzgün hamlelerle işe başlayın. Pastaların şekillerine zarar vermemek için kesinlikle baskı uygulamayın. Miracle Blade Birinci Sınıf Dilimleyici pasta ve ekmekleri bu hareket sonrasında kendiliğinden düzgün bir şekilde kesebilecek keskinliğe sahiptir.

Basit Kullanım: Zahmet yok, elleri yormak yok

Miracle Blade bıçaklarıyla, her tür yiyeceği kolayca dilimleyebilecek, kesebilecek, doğrayabilecek ve soyabileceksiniz. Bu bıçaklarla, yiyeceklerin içinden kolayca akıp geçebileceksiniz. Kusursuz şekli sayesinde, hızlı ve etkin bıçak kullanabileceksiniz ve çok miktarda yiyecek doğrasanız bile, elleriniz yorgunluktan hiçbir zaman sızlamayacak.

Dondurulmuş yiyecekleri bile keser!

Biraz daha bastırırsanız, dondurulmuş yiyecekleri bile kesebilirsiniz ve yiyeceklerin çözülmesini beklemenize gerek olmayacağı için, yemeklerinizi daha hızlı hazırlayabilirsiniz

  • Üstün kaliteli Alman paslanmaz çelikten yapılmıştır
  • Paslanmazdır
  • Ömür boyu keskin kalır
  • Ergonomik olarak şekillendirilmiş, kaydırmaz sap
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb