Minion Kokusuz Sarımsak Özlü Şampuan | Hanımların Dünyası

loading...

Minion Kokusuz Sarımsak Özlü Şampuan

Minion Kokusuz Sarımsak Özlü Şampuan

Sarımsak özlü şampuanlar son yıllarda bayanlar tarafından sıklıkla kullanılmaya başlandı. Faydaları saymakla bitmeyen sarımsak saçlarımız içinde bir kurtarıcı oluyor. Kokusundan dolayı doğal sarımsağı saçlarınıza uygulayamıyorsanız Minion kokusuz sarımsak özlü şampuan sizin için ideal bir seçim olabilir.

Doğal sarımsak özlü Minion şampuan saç köklerini uyararak uzamayı hızlandırır, saç dersini besler, canlandırır ve sağlıklı parlak olmasını sağlar.

Seyrek ve ince telli saçların güçlenmesi için idealdir.

Tüm saç tipleri için olan Minion sarımsak özlü özlü şampuanı sayesinde saçlarınız kökten uca hassas bir şekilde temizlenir, beslenir ve güçlenir saçlarınız hacim kazanır, canlı ve parlak olur.

Minion Şampuan, sarımsak özlü içeriğiyle saç ve saç derisini besleyerek dökülmesini önler. Saçın sağlıklı uzamasını sağlar. Aynı zamanda saç uçlarının kırılmasını önler. D panthenol ve sarımsak özü ile zenginleştirilmiştir. Saçı temizler, yumuşatır ve kolayca açılmasına yardımcı olur.
Minion Sarımsak Özlü Şampuan Kullanım Şekli
Minion Sarımsak Özlü Şampuan’ dan yeterli miktarda avucunuza döküp saçlarınıza birkaç dakika masaj yaparak uygulayın. Daha sonra bol su ile durulayın. Bu işlemi gerekli gördüğünüz kadar tekrarlayın. Her gün kullanım için uygundur.
Minion Kokusuz Sarımsak Özlü Şampuan

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb