Mikro Saç Kaynak | Hanımların Dünyası

loading...

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

MİKRO SAÇ KAYNAK

mikro-sac-kaynak-3

İnsana bakıldığında en çok dikkat çeken, göz önünde duran şeylerden biri de saçlarımızdır. Saçların daha güzel gözükmesi için sürekli olarak yeni teknikler oluşturulmakta. Özellikle bu konuda doğal olarakta kadınlar ön plana çıkmakta. Dünyadaki son tekniklerden biri de mikro saç kaynak yöntemidir. Bu saç kaynak tekniği ince tutamlar halinde başka bir saç yapısındaki nesnenin doğal gözükecek şekilde saça eklenmesi ile oluşur. Bu işlem, şeffaf kapsüllü granüllerin eritilerek saçların tutturulması esas alınarak uygulanmaktadır. Oldukça kullanışlı ve sağlıklı olan bu yöntemin en büyük avantajı eklenen saçın ince ve hafif olmasıdır. Saç kaynağı ile saçlarınıza bir nevi dolgunluk kazandırmış olursunuz. Göz alıcı saçlara kavuşmak isteyenlerin tercih edebileceği bir yoldur.

mikro-sac-kaynak-2

MİKRO SAÇ KAYNAK UYGULAMASI Saç kaynağı işlevindeki titizlik de çok önemlidir. Bu işte uzman, ne yaptığını bilen biri tarafından yapılması daha güzel sonuçlar doğuracaktır. Adından da anlaşılacağı üzere mikro yani çok ince olmasından ötürü saçlar kendi saçlarınızla daha iyi bütünleşir ve yapay görüntüden uzak kalarak, doğal bir görünüm alır. Küçük ve şeffaf kapsüllerin eklenmesi ile mikro kaynak saçlar doğal saç renginiz ile aynı renk olur. Saçlarınızı toplasanız dahi renk farkı oluşmayacak ve doğal saçlarınız gibi gözükecektir. Özel dokusu sayesinde kafanızda kaynak saçın olduğunu dahi fark etmezsiniz ki dışarıdan kesinlikle fark edilmez. Ayrıca sizi de batma veya kaşındırma yoluyla da rahatsız etmezler.

mikro-sac-kaynak

Mikro kaynak saçlarınız ile her türlü doğal saçlarınız varken yaptığınız şeyleri yapabilirsiniz. Mesela denize, havuza girebilir veya saçınıza bakım yapabilirsiniz. Herhangi bir deformasyon olmaz. Doğal olan saçlarınıza da zarar vermez kullanırken herhangi bir ağrı veya acı oluşturmazlar. Diğer kaynak sistemlerine oranla daha uzun vade kafanızda bulunabilir ortalama olarak 5 ile 9 ay arası herhangi bir sıkıntı olmadan kullanılabilir. Hafif olmaları ile kafanızda bir yük oluşturmazlar. Aynı zamanda zararı olmadığı gibi saçlarınıza bilakis yararı olur ve hızlı uzamalarını sağlarlar.

mikro-sac-kaynak-1

DOĞAL SAÇLARDAN PEK BİR FARKI YOK Mikro saç kaynaklarınızı dilediğiniz işleme rahatlık ile sokabilirsiniz. Sanki doğal saçlar gibidirler. Saçınıza istediğiniz gibi istediğiniz alet ile şekil verebilirsiniz. İsterseniz fön, maşa veya düzleştirici uygulayın herhangi olumsuz bir sonuç ile karşılaşmayacaksınız. İsterseniz saçlarınızı boyayın kaynak saçlar buna uyun sağlayacaktır. Her türlü saç bakım ürününün uygulanmasında sakınca yoktur. Herhangi bir özel bakıma ihtiyaç duymazlar. Saçlarınızın hacmini arttırabilir ya da hasar gören saçlarınızdaki kusurları öretebilirsiniz. Başınızın istediğiniz bir bölgesine uygulatarak istediğiniz alanın saç yoğunluğunu arttırabilir, uzatabilirsiniz. MALİYETİ NEDİR? Mikro saç kaynağının fiyatları yaptığınız işleme göre değişmektedir. Eklenen saçın gramajı üzerinden hesap yapılır. Kaliteye göre fiyatlar değişmekle beraber ortalama olarak 100 gr saç 200 TL ile 500 TL arasında değişim göstermektedir.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb