Midi Etek Modelleri ile 2015 Kombin Örnekleri

Author

Categories

Share

Bir zamanların en popüler eteklerinden olan midi eteklere tekrardan dönüş başladı. 2015 kış ve 2015 yaz sezonunda da sıkça karşımıza çıkacak olan midi etek modelleri moda haftalarında da ön plana çıkan etek modellerindendir.  Rebecca Minkoff , Victoria Beckham,  Taylor Swift ve Eva Mendes gibi ünlülerin favori etek modelidir. Ülkemizde de yaygın hale gelen midi etek modelleri ile 2015 kombin örneklerini sizler için mercek altına aldık. 

2015 yaz sezonunda midi eteğinizi güzel kombinlerle günlük kullanım için hazır hale getirebilirsiniz. Güzel bir bluz, gömlek, ya da askılı atletlerle kombine etmeniz mümkündür. Hem rahat bir kıyafet hem de şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Hatta çalışan bir bayansanız midi etek modellerini mutlaka dolabınızda yer açın deriz.

2015 kış sezonunda ise midi etek kombini yaparken genelde kazak ve ceketler ön plana çıktığını görmekteyiz. Bununla beraber moda olan bol kabanlarla da midi eteklerini kombine edebilirsiniz. Altına ise çizme yerine kısa botlar öneriyoruz. Eğer ki kapalı bayansanız ve midi etek boyu size göre kısa geliyor ve bacak kısmınızın görünmesini istemiyorsanız çizme  giyerek bu açığı kapatmanız mümkündür. Güzel bir şal ve üzerinize dar bir deri ceketle kombiniz hazır hale gelecektir. Yukarıdaki modellerde ise kış mevsiminde midi etek kombinleri verdik. Böylece güzel bir fikir alacağınızı tahmin ediyoruz. Herkese şık kombinler dileriz.

Author

Share