Midi Etek Altına Uygun 2015 Ayakkabı Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Midi Etek Altına Uygun 2015 Ayakkabı Modelleri

Midi Etek Altına Uygun 2015 Ayakkabı Modelleri

Etek modelleri olarak 2015 yılında moda olan midi etekler, farklı markaların farklı tasarımları ile bayanlarımızın karşısına çıkmaktadır. Ekose, deri, desenli kumaş, kot kumaşlı midi etekler diz altı boyları ile kapalı ve açık bayanlarımızca rahatlıkla tercih edebilirler. Kabarık, pileli ve A kesim olan midi etek altına uygun 2015 ayakkabı modelleri de sizler için hazırladık.

Kış Mevsiminde Hangi Ayakkabı?

Kış mevsiminde midi etek giyerken, bacaklarım üşür korkusu yaşıyorsanız altına uzun çizmeler harika olacaktır. Böylece şık olmanın yanında üşümenizi de engellemiş olursunuz. Bunun dışında dolgu topuk ya da platform topuklu botlarda da midi etek altına uyumlu olacak kışlık ayakkabılardandır. Çizme ya da bot renginizi çanta, kaban ya da bluzunuzla aynı renkte giyebilirsiniz.

Havalar Isınınca Tercih Etmeniz Gereken Ayakkabılar

Kış mevsimi yavaş yavaş sona ererken de midi eteklerinizi daha farklı ayakkabılarla kombine etmenin vakti geldi. Artık çizmeler dolaba kaldırılırken, stiletto bayan ayakkabılar, kısa botlar ya da kapalı topuklu ayakkabılar midi eteklerinizle uygun olacak modellerdir. Bunun dışında midi etek giyerken mutlaka çorap seçiminde de dikkatli olma önemlidir Mevsime uygun çorap seçmek gerekir. İşte midi etek altına uygun 2015 ayakkabı modelleri olarak sizler için hazırladığımız galerimiz şöyledir:

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb